Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami krém nagyon fájos...

Van valami krém nagyon fájos derékra?

Figyelt kérdés

Lassan 13hetes kismama vagyok és isszonyatossan fáj a derekam,de annyira,hogy menni is meg ülni is nehéz.Ráadásul ha lefekszem aludni este akkor meg minden sajog.Nincs valami krém vagy valami ami csillapítaná a fájást?Mert ezt néha lehetettlen kibírni.

Csípőm is fáj,de tudom,hogy természetes ez mind.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2008. jún. 12. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald ki az árnika krémet. Mondjuk nekem a huzodasokra szokott jo lenni, nem tudom,hogy kismama derekfajasra jo-e, de szerintem a patikaban meg tudjak mondani.
2008. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó. Én ezt használom, ha fáj.


36 hetes kismama

2008. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen tüneteknél mindenképp javsolnám szakorvos felkeresését, mert ez több szerintem, mint ami "normális" lenne, főleg ilyen fiatal terhesen.

Gyulladáscsökkentő kenőcsöt használhatsz, amennyiben az izület fáj, de ez is csak tüneti kezelés (voltaren, diclofenac...)

Javaslom, mielőbb keress fel egy gyógytornászt , lehetőleg olyat , aki ért a kismamákhoz, és mindenképp kezdj tornázni, hogy erősítsd a hátad, mert különben komoly gondjaid lesznek, és lehet fekve kell kihordanod a babádat.

Nekem 4 csigolyám törött, tudom milyen a hátfájás, és tudom, hogy csak a mozgás és erősítés az, ami szinten tartja, vagy javítja a helyzetet.

Ne hagyd magad, jájr utána és segíts magadon!

2008. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát a Voltarent meg a diclofenakot pont nem szabad kismamáknak...Mindenképp valami gyógynövényest!
2014. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!