Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy lecseszésre számíthatok...

Nagy lecseszésre számíthatok ha csak most megyek 12. heti UH-ra és tegnap töltöttem be a 13. hetet?

Figyelt kérdés
Úgy alakult a hetem, hogy nem tudtam eddig elmenni, többnyire munka miatt. Olyan orvoshoz mennék SZTK-ba, akinél még nem jártam, és nem tudom, milyen reakcióra számíthatok...
2008. jún. 12. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Háát...semmi sem lehet fontosabb, mint a babád! Nem??

Talán, nem kapsz akkora lecseszést, de a 16, heti AFP-nél ezt ne játszd el. Ott nagyon fontos, hogy mikor csinálják. A munkahelyedről el kell, hogy engedjenek terhesgondozásra, akkor, amikor menni kell!!

2008. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként még nem tudják a munkahelyemen, hogy babát várok. Épp ennek a vizsgálatnak az eredményét akartam megvárni és utána jelenteni be a cégnél.

2008. jún. 12. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, en is 13 hetesen mentem,sot 13 hetesen es 3 naposan...most a 16 helyett meg 17 hetesen es 2 naposan...igy volt idejuk fogadni,pedig mar reg felhivtam adokit..es nem szolt egy szot sem!
2008. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 13 hetesen mentem, engem akkor hívott a doki. Igazából az a lényeg, hogy a 12.hetet már betöltsd, és ne lépd még túl a 14-et. Nem fog téged senki lecseszni. Viszont tényleg a betöltött 16.heti vérvételre figyelj majd oda, ott fontos a dátum!!! Jó babavárást! 14 hetes kismami
2008. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem tudom de 12 hetesen nézik a tarkóredő vastagságot és az elég fontos de viszont nem tudom hogy csak a 12.hétbe vagy mondjuk úgy nézik hogy 12-13 héten.
2008. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 13 hetesen voltam! Nem volt baj, sőt! Jobban látszik a baba, ahogy mozgolódik! A 14 hetet nem szabad betölteni! Mindig a betöltött hét számít! A 16 hetes AFP-t tényleg ne tologasd! Az fontos! Ja! A mostani Uh előtt igyál folyadékot, de ne úgy menj be, hogy tele van a hólyagod! :-)
2008. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!