Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kb 16. hetig tappenzen...

Aki kb 16. hetig tappenzen volt (elejetol), visszament meg dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem fizikailag nem megterhelo a munkam, de stresszes es nem lenne kisebb az elvaras mint maskor. Meg csak a 10. hetben vagyok (5 hete itthon), nem tudom, hogy egyaltalan engedne-e a doki, csak gondolkodom. Olyan keves a tappenz... Amugy mivel nyar lesz, le tudnam magam foglalni, ha visszamegyek, akkor a penz miatt...
2013. ápr. 1. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.Nem akartam 5-10 kilós csomagokat emelni,az ügyfelek anyázását hallgatni,mindezt úgy,hogy se pisilni,se enni nem tudok 8 órán keresztül.
2013. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja pláne úgy,hogy a táppénzem alig 20ezerrel volt kevesebb a fizumnál,nem érte volna meg.
2013. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mentem volna vissza cipekedni, meg abba a negatív környezetbe, bár én a 23. héttől jöttem el, mert nem bírtam már, a dokim vissza sem engedett volna...

39hkm

2013. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én veszélyeztetett terhesként otthon voltam novembertől márciusig,aztán vissza mentem május közepéig melozni,kivettem a szabadságomat és utána T-gyásra mentem,aztán gyedre.. én csemege pulton dolgozom,és ott mindíg hidegbe voltam,azért voltam sokat az elején otthon... aztán rendbe volt minden és így vissza mentem egy kicsit. :) 9 hós kislány anyukája
2013. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!