Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nagyon a terhesség elején...

Még nagyon a terhesség elején vagyok, 12 hetesen, de minden éjjel azt álmodom, hogy épp megyek szülni. Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

A múltkori szép volt, egyszerűen "kiesett" az a fél év, ami június és december között van, kint ültünk a kertben a virágok között, aztán egyszercsak elkezdett esni a hó és indultunk a kórházba.

Amit ma álmodtam, az viszont szörnyű volt... annyi volt, hogy összevesztem az egész családdal, elkezdtem vérezni meg elkezdett folyani a magzatvíz és indultunk.

Nektek is vannak / voltak ilyen fura álamitok?


2008. jún. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

normális. az álmaidban a félelmeid , vágyaid ötvözödnek azokkal a képpekkkel amiket már átéltél, láttál.

az elsö éjszaka nyugott voltál, és ezért idillinek hozta össze az a félelmet, vágyat is egyben. de a második valószínü egy kisebbb veszekedés vagy régebbi veszekedés újult elö egy félellemmel a szüléssel. normális szerintem az elöre haladással több lesz a félelem, mert újabb kérdések merülnek fel egyre inkább fog érdekelni a szülés, egyre több infod lesz ami megijeszt.

2008. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes vok, én is rendszerint álmodok valamit a babával kapcsolatban. A múltkor például már én is szültem, a kezemben tartottam. De álmodtam már olyat is, hogy megjött, meg azt is hogy már mellettem fekszik otthon az ágyba.

Szerintem semmi különlegeset nem jelentenek, de ez csak az én magánvéleményem.:)

2008. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes de én is sokszor szinte 1 hónapig minden nap álmodtam azt hogy szülök, és azt jelenti elvileg, hogy megszabadulsz valami tehertől. Remélem tdtam segíteni!! Jó babavárást!
2008. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg folyton a baba jár minden gondolatomban, várom is a szülést meg félek is tőle...
2008. jún. 12. 10:33
 5/5 jordan07 válasza:
szerintem ezek az álmok azt jelentik hogy amikor öszevesztél azt szeretnéd elkerülni az igazi világ ban még a másik az ahogy te igazán szeretnél szülni. remélem segítetem :)
2010. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!