Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesek es 3 naposak...

20 hetesek es 3 naposak vagyunk. Kb. Mennyit fogok hizni a terhesseg vegeig?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok, 92rol indultam, a terhesseg elejen 94 voltam, most meg 91 vagyok. nagyon igyekszem, hogy ne szedjek fel sokat(odafigyelek jobban, hogy mit eszek), mivel a kezdosulyom is eleg sok volt es hajlamos vagyok a viszerekre is. mar most is eleg csunyak a labaim.
2008. jún. 11. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre ne várj számszerű választ, mert nem látunk a jövőbe. Lehet keveset, lehet sokat, ki tudja..

Abszolut alkata válogatja.

Majd lemegy utána, főleg a víz...

Én si +20 kilóval kezdtem, (160/65)és csak 5kiló jött rám..

Azért koplalni soha ne koplalj!!

2008. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg sok a kezdő súlyod. De egy a fontos: nem szabad koplalni csak azért, hogy ne hízz el. Meg kell kétszer gondolni, hogy miből mennyit eszel. Próbálj meg többször keveset enni, sok gyümölcsöt. A nasikat, csokikát próbáld meg hetente egy alkalommal fogyasztani. Ha gyümölcsöt eszel egyszerre többet, annyira eltelítődsz tőle, hogy egyáltalán nem leszel éhes. És ugye hát nem is hízlal!
2008. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Még annyit szerettem volna hozzáfűzni, ha hajlamos vagy a viszeresedésre, akkor nem tudsz ellene mit tenni. Enyhíteni tudod csak azzal, hogy nem lógatod sokat a lábadat, fel kell polcolni. És azért nem árt egy kicsit tornázni sem, természetesen csak annyit, amennyi jól esik. Hidd el, neked is jobb lesz a tűrőképességed, és a babának is tetszeni fog!
2008. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!