Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol érzem magamon hogy...

Mikortol érzem magamon hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok,nem a hányingerre ,meg a sűrű pisilésre gondolok,hanem arra hogy felkelek és érzem hogy hasam van,és hogy ott van-.a kezdeti tűneteim elmultak ,tők jol vagyok.de hányhetesen kéne éreznem hogy végre most már télleg.....13 hetes kismama
2008. jún. 11. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez folyamatosan alakul ki úgy hogy észre sem veszed, de még max egy hónapon belül akkorát fog nőni a pocid hogy nem fogod tudni nem észre venni:)
2008. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valoszinuleg akkor, ha majd olyan leszel, mint 1 hordo:-)

en 21 hetes vagyok es egyaltalan nem erzem magam terhesnek, igaz rendszeresen erzem a baba mozgasat es 1picit megnott a pocim meg a cicim:-), de meg tele vagyok energiaval es ugyanugy elem az eletem, mint azelott, csak jobban odafigyelek mit eszek meg iszok.

majd meg visszasirjuk ezt az idoszakot:-)

sok turelmet es boldog babavarast!!!

elvzezd a terhesseged minden egyes napjat:-)

2008. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől de főleg tőled függ. Ki hogy éli meg a dolgokat, a változásokat.

Én 20-22 hetesen már kezdtem nagyon keményedni, borzalams volt minden mozdulat, alig jutottam el a boltba, hát én akkor éreztem, hogy terhes vagyok. Addig élveztem csak:-)

Most meg az utolsó 5 hétben jobban vagyok, mint bármikor, nem fáj semmim, könnyen mozgok és már túlhordtam a babát, de remélem a héten meglesz már:-)

Szóval kinek mikor nől a hasa, mikor mozdul meg, mennyit hízik, hogy keményedik, sokmindentől függ, ezt nem lehet előre tudni

2008. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 hetes vagyok, de én sem érzem még magam nagyon annak. Persze fáradékony vagyok, sűrűn járok pisilni, stb, de más nincs még eddig sajna. :)))
2008. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok 15 hetes és ma kérdezték meg először, hogy mikor jön a baba? Nagyon boldog voltam! :-) Igazából tényleg fel vagyok fújódva, mint egy hordó.:-)) Én sem érzem, hogy terhes vagyok - se hányinger, se rosszullét,semmi, de 2 hete az UH-on azért megmutatta magát a kis drágánk! Ha a hátadra fekszel, akkor ki tudod tapintani a méhedet, ami napról napra nagyobb és nagyobb és NAGYOBB lesz..
2008. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!