Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok a párom kerül...

25 hetes vagyok a párom kerül elhanyagol. Veletek is igy van?

Figyelt kérdés
Nem csak a szexre gondolok ha nem haza jön a munkából ha nem megy sehova akkor lefekszik aludni. Miért csinálja ezt kérdeztem töle hogy van e vki de azt mondta nincs. Én igy nem birom mit csináljak?! Örülök ha vele tudok lenni mert van már 1 1 éves kisfiam és nagyon birunk 1mással foglalkozni.
2009. szept. 18. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Végig gondoltad, hogy te adtál-e erre okot? pl, hiszti a hormonok miatt stb... Lehet, hogy csak fáradt, vagy fel kell dolgoznia az jövevény érkezését. A férfiak szeretnek elvonulni, ilyenkor nem szabad zavarni őket. De ezek csak tippek, igazából vele kéne beszélned egyszer és nem hagyni, hogy ne válaszoljon.
2009. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélni!! Nem normális ha kerül, hisz ilyenkor még több figyelmet kellene neked szentelnie.

29km

2009. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia drága!Az én párom is ezt csinálta. Sőt. Én már elakartam hagyni, de mások meggyőztek, hogy ne tegyem. Addig kérdezzem míg nem válaszol.Hosszú beszélgetés volt az biztos, de megérte, mert még itt vagyok. Beszélj vele és győzd meg arról, hogy ez egyikőtöknek sem jó- persze mindezt nyugodt;csendes hangnemben...-

Tudom könnyű mondani.Sok sikert.

2009. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!