Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért a hüvelyemnél érzem...

Miért a hüvelyemnél érzem rugdosni a babát? 22hkm!

Figyelt kérdés
Már úgy vagy 2 hete érzem ott lent mintha konkrétan a hüvelyemben mozogna... persze tudom, hogy nem, de nagyon kellemetlen... :( Ti is éreztetek ilyet? Ezt már csak erősebben fogom érezni, vagy ez csak időszakos dolog? Most amúgy farvégű a baba..
2013. márc. 27. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ez teljesen normális, nekem is ez volt. Ahogy nő, meg forog majd változik, bár nekem még néha most is van ilyen, de csak néha. 31hkm
2013. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért is kellemetlen, mert olyan mintha kint lenne a fél gyerek a hüvelyemben :D bocsi :D tudom, hogy nincs ott, csak mintha ott matatna, de érzésem is van néha mintha a hólyagomon csücsülne, vagy azt rugdosná... és olyankor szó szerint rohannom kell pisilni..
2013. márc. 27. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyet én is éreztem, nekem azóta a 33 héten befordult, és a fejével birizgálja a hólyagom. Mondjuk éjjel nem túl kellemes :D Persze neked bőven van helye forgolódnia, majd megfordul ő még többször is :D

39hkm

2013. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Remélem megfordul hamar mert nagyon rossz érzés :D Eddig kéthetente máshogy feküdt az ultrahangon, szóval szerintem még jó párszor megfog fordulni a lelkem :D
2013. márc. 27. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2szer volt már faros,és 2szer fejvégű,kiváncsian várjuk jövő héten mit fogunk látni :)
2013. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem is ilyeneket csinált a kisfiam, mintha a méhszájamat rugdosta volna..de ki lehetett birni azért. Mára már kicsit feljebb érzem öt, ha sokat vagyok talpon sürgök forgok és keveset ülök vagy fekszem akkor érzem ezt.
2013. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!