Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Uzsoki kórházban lenne...

Az Uzsoki kórházban lenne szükségem egy jó szülész-nőgyógyászra. Kit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, aki nem túl drágán dolgozik, és mégis odafigyel a kismamára.
2009. szept. 18. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ott szültem,de nem volt fogadott orvosom...és szerencsém volt.Kifogtam egy nagyon rendes doktornőt:Dr. Alexanjan Nelli.

Nem tudom egyébként mennyi a "tarifája" de érdemes megkérdezni.

2009. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én decemberre várom a fiacskámat. Dr. Halász Domonkosnál fogok szülni. Itt a tarifa úgy alakul, ha be kell hívni Őt a pihenőnapján, mert akkor jön rád a szülés, akkor az 80 ezer forint. Amikor dolgozik és akkor kell bemenned, akkor annyit adsz, amennyit jónak látsz. Ja és nem járok magánrendelőbe. Viszont az SZTK-ban mindig hozzá megyek minden alkalommal. Nagyon rendes, nagyon jó orvos és ami nagyon fontos, hogy iszonyatosan alapos és lelkiismeretes.

Nem minden orvosról mondható ez el.

Egyébként Újpesten rendel az SZTK-ban, ide is jöhetsz hozzá, ha kell a rendelés időpontja, írj a privibe.

26 km

2009. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!