Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten voltam először...

5. héten voltam először dokinál, akkor csak azt mondta, hogy az Elevitet szedjem, és csak a 8. héten kell visszamennem hozzá. Gáz, hogy nekem nem írt fel magne B6-ot?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Magnézium csak akkor kell-tudtommal-ha sokat keményedik a has, ami csaka későbbi időkben jellemző általában. Tehát van aki nem is szedi, mert nincs szükésge rá.

Én olyan 26 hét körül kezdtem szedni, állandóan keményedtem.

Neked még jó ideig nem lezs ilyen gondod:-)

2008. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magne b6-ot nem kell felírni. recept nélküli! Elkezdheted ma is napi egyet, ha pedig görcseid is jelentkeznek 3x2-ig növelheted az adagot. Ha következőre mész dokihoz kérdezd meg mit szedj ami fontos. lehet kapni a rossmannba is, meg gyógyszertár ..
2008. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először nekem sem mondta, amikor a 16. héten voltam nála, akkor mondta, hogyha keményedne a pocakom, szedjem a magnéziumot. Én koraterhesen csak akkor szedtem, ha hányingerem volt, a b6 vitamin tartalma miatt.
2008. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!