Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4órája fájdalmat érzek a...

3-4órája fájdalmat érzek a jobb oldalon, egészen lent. Aggódjam?

Figyelt kérdés
Nem csináltam semmi különöset,pihenésre vagyok ítélve,egészen kora délutánig csak feküdtem.Mi lehet ez?Tegnap is délután/este jelentkezett.Olyan tompa,de folyamatos fájdalom,nem nyilalgatások.Ha akarnék sem tudnék csak a jobb lábamon megállni,a súlyt is mindig balra helyezem ilyenkor,és bicegek a mosdóba menet ir.Ez mitől van,természetes a terhesség félidejében?
2013. márc. 26. 19:00
 1/5 cavalli ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekem.is volt.ilyen. Annyira fájt hogy bemenem a.kórházba, vérvétel egy.nagyon enyhe.gyulladást mutatott. Orvosom azt mondta, hogy hirtelen meghúzódott a méhszalag és ez okozta a kellemetlenséget. Én gyakorlatilag sem ülni sem.állni nem tudtam. Annyi.volt az elõzmény , hogy felâlltam a székröl. Ekkor voltam 18 hetes, most 23 vagyok. Javaslom, hogy nézzen meg a lz orvosod, az a biztos. Remélem semmi baj. Jobbulást.
2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen többször is félidőtől kezdve. Ugyanígy a jobb oldalt. Én nem csak ránehezedni, de felemelni sem tudtam a lábam.

Nekem akkor jelentkezik, ha sokat ülök, vagy fekszek egy helyben, utána egy kis mozgással helyre jön, de az meg nem könnyű.

2013. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs visszered a szeméremajkakon vagy a gáttájékon? Nekem van visszerem, és az szokott így fájni (nekem is csak az egyik oldalon), főleg du. és estefelé.
2013. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én is félidős terhes vagyok. Utolsó
2013. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szerencsére ülni,állni azért tudok olyankor,de rettentően kellemetlen,üléskor felpóckolom a jobb lábam,és ez a sántikálás is..nincs viszerem,és remélem gyulladásom sem.A fájdalmat viselném is csak ne legyen semmi baj,eddig igazából problémamentes a várandósságom,a fekvés a 2000-es méhszáj miatt van.Remélem ezeknek a délutáni fájásoknak nincs köze hozzá,mert én már olyanra gondoltam h lejjebb csusszant a baba,rövidült a méhnyak esetleg kinyílhatott a külső száj..ugye nem?Mindenesetre kíváncsi leszek h ma is jelentkezik e a fájás,ha igen beszélek a dokival.Minden jót nektek!
2013. márc. 27. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!