Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad terhesség alatt cseresz...

Szabad terhesség alatt cseresznyét enni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy szabad.

Én minden este megeszek egy fél kiló cseresznyét, epret vagy barackot.

2008. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna? Persze hogy szabad. Bocsi, nem rád haragszom, hanem azokra az idiótákra, akik elhitetik a kismamákkal, hogy terhesség alatt kb. üres pirítóson kell élni meg salátán. És hogy minden rossz, amit megeszel. Vannak dolgok, amiket kerülni kell, de az ételek többsége nem ilyen.
2008. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Miért ne szabadna. Mindent szabad, ami jól esik, és nem okoz problémát.

Ezt úgy értem, hogy én pl: szeretem a zöldbabfőzeléket, de nekem gyomorégést okoz, és felnyomja a gyomorsavam. Ezért nem eszem, nem azért, mert valaki "okos" azt mondta, hogy nem lehet.

19 hetes kismami

2008. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogyne szabadna!! jól mosd meg az fontos és már eheted is.. a cseresznyével arra kell vigyázni, hogy felfújhat, de ha ez nem történik meg akkor jóízűen eheted.
2008. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet enni csak vannak olyanok akiknél pufadást és hasi fájdalmat csinál.
2008. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, a második válaszoló jól megfogalmazta, annyi baromság kering a nten , a terhesség elején jól be is paráztam néhány ilyen miatt. Mosd meg a gyümiket és élvezd az ízüket!
2008. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan egyél! Én zabálom, a napi fél kiló tuti megvan:)

A védőnőm mondta, hogy vigyázzak vele, mert felfújhat, de ennek nyomát sem érzem, úgyhogy mehet ezerrel!

2008. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!