Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győriek! Mi a véleményetek...

Győriek! Mi a véleményetek Dr. Fülöp Józsefről és Dr. Likár Zsoltról?

Figyelt kérdés

Mindketten a győri kórházban dolgoznak s nem tudo, hogy melyiket válsszam!

Tapasztalatokat is írhatnátok!


2009. szept. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Dr. Fülöp keze alatt halt meg pár hónapja az ikres kismama, ő végezte a császármetszést. Róla nem igazán tudok jót mondani.

Dr. Likárról ellenkezőleg. Rosszat még nem hallottam róla. Mikor szültem a szobatársam nála szült (eredetileg a Ducz volt az orvosa, de szabin volt és neki adta át), szóval még így is, hogy nem ő volt a fogadott orvosa naponta többször bejött hozzá, nagyon kedves volt. Nagyon szimpatikus, én őt választanám.

2009. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a Fülöp volt a hibás 1000 kismamábó 1-ben van ez a vírus amitől sajnos meghalt.Nem az orvos hibájából halt meg.

Nem kell a kisammákat ijesztegetni.Remek orvos.

2009. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem a vírusba halt bele a kismama, hanem mert kivágták a beleit császár közben, ami még nem is olyan nagy gond, mert műtéti kockázat, de az már nagy baj, hogy egyértelmű tüneteit nem vesz észre. Ugyanis a kismamának több, mint egy hete nem volt széklete, és nagyobbra fel volt puffadva a hasa, mint az ikerterhesség idején. Szóval nem a HELP-szindrómába halt bele. Én biztos nem mennék a Fülöphöz. Azért írtam le a véleményem, mert ez volt a kérdés.
2009. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom miért nekem a Fülöp szimpatikusabb, meg több jót hallottam róla ismerőseimtől, mint a Likárról!

Meg úgy vagyok vele, hogyha ő hibázott,akkor sem kell elítélni! Több, mint 25éve dolgozik, s ő is emberből van, ő is hibázhat! Jó tudom ezzel nem lesz jobb az érintett családnak, de amúgy én úgy tudom, hogy nem a nődoki hibázott abban az esetben!

2009. szept. 21. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni rajta de hölyeségeket beszélsz.Ki vágták a beleit??Egy baktérium okozta a halálát.Pont ezért nem tudta apuka beperelni sem a kórházat sem az orvost.Ezt biztos forrásból tudom úgyhogy ne vitatkozz ezen.Persze a véleményed meg van de rossz infót ne adj senkinek.


Nagyon jó és megbízható doki menj hozzá nyugottan:)

2009. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De a Likár is remek orvos:)
2009. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi itt a kérdés? Ha Fülöp szimpatikusabb, akkor úgy is hozzá fogsz menni!
2009. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: kíváncsi voltam mások véleményére is! Mondjuk ezért is van ez az oldal! NEM?!!!
2009. szept. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!