Szörtelenítenek?

Figyelt kérdés
A vàrandós kismamàk, mikor megnő a pocak, szörtelenítik ott a hasuk alatt...? Ha igen, akkor hogyan? Hozzaférnek vagy làtjak egyàltalàn azt a bizonyos szervüket? Vagy annyi a nyűg, hogy nem is foglalkoznak vele?

#terhesség #.szőrtelenítés
2013. márc. 25. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fazonra igazítottam, nem volt egyszerű mutatvány a bálna testemmel, de megoldottam. Egy barátnőmnek a férje csinálta meg.
2013. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég èrdekes mutatvàny volt :D a vége felè màr tükörrel se ment, tapogattam és reméltem hogy jól csinàlom :))
2013. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ezen nevetni fogtok :D mivel a férjem fodrász így rábíztam ezt a dolgot. legalább ott is vághatott egyszer-kétszer "hajat" :D
2013. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oltàri :D olyan jókat mosolygok :D köszönöm a vàlaszokat, azért még szívesen vàrom a vicces sztorikat :D annyira érdekelt màr :D mi lesz velem, ha kismama leszek :D
2013. márc. 25. 23:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ahogy hasam lett, már nem láttam, ráadásul előre sem tudok hajolni, mert nem kényelmes, így tapogatóztam én is. A férjem szerint feleslegesen görcsölök rá, ráadásul vagy 3 hónapja nem is vizsgáltak odalenn. :)

De a férjem megígérte, hogy megcsinálja legközelebb. :))

2013. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én vettem egy villany borotvát, mert az nem vág... és azzal :)
2013. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy darabig én is kisérleteztem.De rájöttem,hogy a nagy pocaktól már nem megy.Azóta a férjem csinálja. :)
2013. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok,nekem még tükörrel egész jól megy :)
2013. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én tükörrel + emlékezetből borotváltam, igaz volt majdnem egy óra mire végeztem vele.
2013. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Egy darabig ment egyedül,de aztán már a pocaktól nem láttam.Nekem anyukám csinálta a vége fele mindig.Páromra nem mertem volna rábízni :)
2013. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!