Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha meleg gyantával szőrtelenít...

Ha meleg gyantával szőrtelenítenek az indíthat be szülést 38 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
A meleg miatt gondoltam, hogy nem biztos már jó. Volt már aki ebben a periódusban szőrteleníttetett és nem lett gond belőle?
2008. márc. 17. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed?Nyuhalom,nem lesz semmi baj...Miért indítaná be a szülést?Azért anyira nem meleg,hogy akkora vérbőséget okozzon.
2008. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom más, hogy van vele, de ILYENKOR (mássállapotosan) legalábbis én, a máskor természetesnek tűnő dolgokban is kételkedem, mert már nem csak rólam van szó és eleve a szervezet is másképp reagál sokmindenre. Mások tapasztalataira voltam/vagyok kiváncsi. Azért köszi a választ.
2008. márc. 17. 07:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a szülés kiírt időpontja előtt 1 héttel gyantáztattam, hogy tutira rendben legyek. Semmi gond sem volt!!! Még csak "keményedés" sem, ami pedig gyakran előfordult. Úgyhogy sztem nyugodtan gyantáztass! És megértem az aggodalmadat is, tényleg sokszor az ártatlannak tűnő dolgokról is kiderül, hogy nem javasolt, így aztán nem csoda, hogy mindenben kételkedünk! Szép szülést kívánok!
2008. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Még van ezzel együtt három hetem, úgy gondoltam most már a hét második felében gyantáztatok, nehogy korábban akarjon kijönni a babo, s ha mégis akkor legyek rendben.
2008. márc. 18. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia !én épp most kérdeztem a védőnőt ő ezt ajánlotta,nem a borotvát,mert attól begyulladhat,de csak ozmetikus által.Én is kérdeztem érezheti e a baba a fájdalmat,de azt mondta nem és nyugodtan csináltassam meg magamat.
2008. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!