Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tatabányai kórházban ki...

A tatabányai kórházban ki volt a fogadott nőgyógyászod, szülésznőd? Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr. Ferencz Zoltán volt a fogadott dokim. Szülésznőm nem volt.

Nagyon rendes, meg voltam elégedve vele és nagyon kedves szülésznőt fogtam ki. Azt hiszem Czinkné Marika volt, de nem biztos, hogy igy hivják. Szülés közben ezt a nevet tudtam leolvasni a kitűzőről :)))

2009. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiamat szültem még a Lollok doktornál szültem. Nagyon jó orvos. Most várom a másik babucit és terhestanácsadásra visszamegyek a Lollokhoz viszont szülni nem tudom kinél fogok. Talán a Varjú doktornál, ha elvállal.
2009. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm is Varjú doktornál szült és maximálisan meg volt vele elégedve.
2009. szept. 18. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó hogy írtad. Hallottam hogy rendes, de azért jó ha minél több pozitívat hallok róla.

Azért gondoltam rá, mert ő elvállalja a Lollok dr. betegeit.

2009. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kisfiamat, 2003-ban szültem, Dr. Lizánecz Péternél.

Most, Pazár doktornál fogok. Régóta járok hozzá, teljesen meg vagyok elégedve Vele. Én csak Őt tudom ajánlani!

Szülésznőm is volt, de Ő sajna már nem dolgozik ott.

2009. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lollok dokiról is csak jókat hallottam, kár hogy szüléseket már nem vállal, viszont a terhesgondozásáról többektől is csak pozitív példákat hallottam, nem mellesleg anyukám még nála szült engem:)
2009. szept. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!