Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet betegállományba...

Mikortól lehet betegállományba vetetni magam?

Figyelt kérdés

Már 8 hetesen is? Vagy csak nagyon indokolt esetben lehet?

Elég sokat idegeskedek a munkahelyemen, nem a legjobb a légkör.Sokat üvöltöznek velünk meg ilyenek.Előre is köszönöm a sok választ.


2007. szept. 13. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7 hetes vagyok és már táppénzen vagyok nincs gond a terhességemmel csak a munka miatt kértem az orvosomat,hogy írjon ki! Ugy,hogy nyugodtan irasd ki magad te is mert az nem tesz jót se neked se a babádnak ha idekeskedsz.
2007. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár már most is elmehetsz a dokidhoz, mondd meg neki, hogy stresszes a munkahelyed (szinte bármit mondasz neki, az elég), és szeretnél táppénzre menni, ki fog írni.
2007. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát akkor szerintem nyugodtan irasd ki magad! Nekem is stresszes a m.helyem, de én megmondtam hogy nem szeretnék ügyfelezni, hanem háttérmunkát szeretnék csinálni! Persze ehhez kell egy olyan főnök... Aztán ha nem jön közbe semmi félidőtől maximum szeretnék én is elvonulni. Sok sikert a babához! Ne hagyd hogy tönkretegyenek az üvöltözős idióták!

2007. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtudod, hogy babát vársz, már egyből ki is lehet íratni magad a munkakörülményekre hivatkozva. Ha nincs arra mód, hogy áttegyenek ideiglenesen másik munkakörbe, vagy ezt te nem szeretnéd, akkor nyugodtan elmehetsz táppénzre, hiszen első az egészségetek, és ebbe nemcsak a testi egészség tartozik, hanem a lelki is.
2007. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az első pillanattól írhat javaslatot a nőgyógyász a táppénzre, amit a háziorvos szó nélkül elszokott fogadni. Az első gyermekemmel én is veszélyeztetett terhes voltam a munkahelyem miatt( folyamatos kipufogógáz mellett dolgoztam )így már 8 hetesen táppénzen voltam , sajnos 28 kilót híztam is! Most a másodikkal 36. hetes vagyok,de még mindig dolgozgatok,nem fizikai munkát és keveset, de jól vagyok.
2007. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!