Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőlhet a has egyik napról a...

Nőlhet a has egyik napról a másikra látványosan? 17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen es csodalatos erzes!En ahogy felkelek erzem reggel ahogy a kezem a hasamra teszem mekkora valtozas,a mehem iszonyat gyorsan no!naprol napra sokkal nagyobb!De ez normalis is ilyenkor nagyon gyorsan elkezd novekedni, na de ennyire!Mar nagyon vartam,senki nem vette eszre hogy terhes vagyok.17 hetes kismama
2008. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 17 hetes vagyok. Nekem is van, hogy egyik napról a másikra nagyot nő. Úgy tudom, hogy innentől kezd el rohamosan nőni. Boldog babavárást! 17 hetes kismama
2008. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Nekem is 17 hetesen nőtt nagyot, akkor kezdett el látszódni mások számára is, most a 27. hétben vagyok, és most is ez van, napról napra nő, még fáj is, de én nagyon élvezem. Boldog babavárást!
2008. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En most 26 hetes vagyok, de akkor en is, sot apuka is eszrevette, hogy egyik naprol a masikra nott a pocakom, most pedig.... :-)
2008. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!