Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes várandós vagyok, az...

17 hetes várandós vagyok, az baj ha én már most nem tudok hanyadt feküdni 5 percnél tovább? Ez utalhat valami bajra?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülyeséget kérdeztem.:)
2008. jún. 10. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam és elmult a 21.hét körül.Ne aggodj,nem lehet baj,nekem az orvos javasolta a Magne B6-ot.31hetes kismama
2008. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszi a gyors választ! És még szép 9 várandós hetet kívánok ! :)
2008. jún. 10. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg csak úgy tudok feküdni, oldalt nem, mert rugdos a gyerek. :-) 26 hetes kismama
2008. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem is szabad hanyatt feküdnöd, mert a méhed elnyom valami főeret, ami a babához vezet. A neten mindenhol azt írják a dokik, hogy csak oldalt szabad feküdni, pont emiatt...de a tested mindenről visszajelez, amire a babavárás alatt figyeljél oda! :)
2008. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!