Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van rá esély még...

Szerintetek van rá esély még hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20-án kellett volna megjönnie, de még nem jött meg. Görcsölget a hasam néha-néha, és van amikor a derekam is le akar szakadni. Ma reggel első vizeletből teszteltem, x-epilel, és sajnos negatív lett. Lehetséges, hogy azért mégis babás vagyok?


2013. márc. 24. 07:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehetséges! Nekem az első terhességemnél csak 9 nap késé után lett pozitív a teszt.
2013. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog kiszámolása. Mikor voltatok utoljára együtt? melyik napon volt sex??? adjál hozzá 14 napot és tesztelj akkor. magyarán ha középidő után voltatok együtt és késő peteérésed volt, akkor nyilván nem négy napos késésnél lesz pozi a teszt! számolj vissza az együttléthez képest.
2013. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utoljára 15-én. Majd akkor egy 2-3 nap múlva újra tesztelek.
2013. márc. 24. 12:43
 14/14 anonim ***** válasza:

X-epil nekem sem mutatta ki még ilyenkor, hogy terhes vagyok. Szerintem próbálj ki másikat. :)


40+2 hkm

2013. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!