Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van rá esély még...

Szerintetek van rá esély még hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20-án kellett volna megjönnie, de még nem jött meg. Görcsölget a hasam néha-néha, és van amikor a derekam is le akar szakadni. Ma reggel első vizeletből teszteltem, x-epilel, és sajnos negatív lett. Lehetséges, hogy azért mégis babás vagyok?


2013. márc. 24. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez mar 4 nap keses. Valamit mutatnia kene, ha terhes lennel.

Gorbed van? Ha igen, mutasd, mert igy vaktaban mndani barmit elegge nehez!

2013. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy terhes, ha 4 nap utàn sem mutatja!

Ha nem jön meg 2-3 nap múlva, menj el orvoshoz, lehet hormon gondjait vannak, a magas prolaktinnak ugyan azok a tünetei mint a terhességnek, nem jön meg, de a teszt negatív!

Mellbimbód ha megnyomod nem jön belőle semmi?

2013. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem jön belőle semmi, de feszülnek egy kicsit a melleim
2013. márc. 24. 07:50
 4/14 petera6 ***** válasza:

Nekem már kimaradás előtt pozitív volt a teszt, de kb 12-13. napon van peteérésem (28 napos ciklus). Ha neked későn van peteérésed, akkor tulajdonképpen lehetséges, hogy sikerült, de még nem ágyazódott be annyira az embrió, hogy mutassa a teszt, viszont már nem jön meg.


Szerintem is sok azért a 4 nap, de amíg nem jön meg, addig minden lehetséges. Ha sokáig ez az állapot marad (nem jön meg, de negatív a teszt), szerintem is nézz el egy dokihoz. Ne várj heteket.

2013. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Várj, majd kiderül. 4 nap késés miatt kérdést feltenni, hihetetlen. Megnézhetted volna, már egy csomó hasonló kérdés van fent a gyakorin.
2013. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes terhességet nem mutatta ki a teszt.Próbáld újra párnap múlva.
2013. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
December óta kicsit rendszertelen volt a mensim, mert, decemberben 24-én, januárban 22-én, februárban 20-án jött meg, de 4-5 napig meg volt.
2013. márc. 24. 08:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Decemberig meg rendes 28 napos volt
2013. márc. 24. 08:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy hét után mutatta ki a teszt, hogy terhes vagyok. Most vagyok 20 hetes kismama. Úgyhogy még szerintem várj, mert ha nem rendszeresek a ciklusaid akkor simán előfordulhat, hogy terhes vagy de mégsem akkor fogant a baba amire te gondolsz. Nekem a menszi szerint 1 héttel fiatalabb a terhességem.
2013. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz ettől még terhes. Megesik, hogy a teszt nem mutatja ki, itt találkoztam már olyan kommenttel, ami ezt írta le. Nálam is csak egy hét után mutatta ki a lányomat. Előfordulhat, hogy pár nappal kisebb a terhességed a késői ovuláció miatt és még nem termelődött megfelelő mennyiségű Hcg hormon.

Bár amint látom itt van jó pár képzetlen táv-nőgyógyászat, akik biztosan állítják, hogy nem vagy terhes.

2013. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!