Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt peteérés?

Terhesség alatt peteérés?

Figyelt kérdés
Létezhet ilyen?Volt valaki így?5+2 hetes vagyok,pont olyan érzésem van,mint pékor...
2013. márc. 23. 17:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akkor mi a pozi lh teszt ha nem ez???? :D :D

Tehát! Akkor pozi egy lh teszt,ha a teszt csìk legalább olyan erős, mint a kontroll csík,vagy erősebb. Szerintem simán egyértelmű hogy erősebb... De hagyjuk is... Arra lettem volna kiváncsi valakinek volt e hasonló,nem okoskodásra... :)

2013. márc. 23. 21:09
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi 10-es válaszoló! :)
2013. márc. 23. 21:10
 13/15 anonim ***** válasza:

végül is nem mindegy?

babát vársz,egészséges legyen ez a lényeg

ámen!

2013. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért pozitív az lh teszted, mert keresztreakció felléphet a hcg hormonnal. Ezért alkalmas jóstesztelésre is az ovuteszt, terhesség alatt nincs peteérés!
2013. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ok!De persze mindegy, csak ha ìgy is "bekapnám a legyet" asszem lesnék! Második gyereknek ikreket... :) Kicsit viccesebbre is vehetné némely kommentelő a figurát,nem azért tesz fel az eber itt kérdést,mert buta... :/
2013. márc. 24. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!