Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán Dr. Adorján...

Nyíregyházán Dr. Adorján Gusztávról milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Már 8 éve a nőgyógyászom. Megvagyok vele elégedve. Most 6+4 km vagyok, és érdekelne, hogy milyen a kismamákkal. Odafigyel-e, stb?
2009. szept. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyát most kérdeztem,azt mondja nagyon aranyos,ismeri,tanácsadó orvosa volt,nagyon kedves volt!Azt mondta,hogy mikor megszületett a nővérem senki sem mondta neki el a súlyát és,hogy jól van e!Dr. Adorján ment be é ő mondta,bár nem volt fogadott orvosa!Szép emlékként gondol vissza rá!Evangélikus vallású,elég keresztény,de irtó kedves,megbízható,segítőkész és minden ami csak jó az benne megvan!Ne aggódj!Kellemes,gyors szülét így előre és boldog babavárást!Pussz
2009. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, felteszem igen, úgyhogy a következőt tudom neked mondani. én két gyereket köszönhetek neki szó szerint, mivel mindkettőnél igen hamar koraszülés jelentkezett ( elsőnél 30, másodiknál 25 hétre. ) Mindkettőnél sikerült a visszatartás, sőt a másodikat teljesen időre kihordtam egy gyógyszer segítségével, amiről nem sok orvos tud, hogy egyáltalán létezik, Ausztriából hozattuk a javaslatára, heti 1 injekciót kaptam. Ő és még néhány nyíregyi nőgyógyász hallott róla egy külföldi konferencián, de nem mennék ebbe részletesen bele, hisz gondolom, tudod, hogy szakmai szempontból kifogástalan orvos. Emberileg sem tudnék nála jobbat mondani, minden héten mennem kellett vizsgálatra mivel gondok voltak, de nem a magánrendelésére hívott, hanem a kórházba, akkor, mikor az injekciókat is kaptam, azért, hogy ne kelljen többször felkelnem. ilyenkor volt, hogy úgy eltűnt vizsgálat után, hogy borítékot se tudtam neki csúsztatni nem a pénz miatt hívott hetente. Az egyetlen negatívum, hogy sajnos amikor éjszaka rámjött a szülés, nem tudtuk elérni, mert a kocsijában felejtette a telefonját. Így végül sajna ügyeletesnél szültünk, de reggel megkeresett, és nem győzött bocsánatot kérni, nagyon bántotta a dolog, hiszen a szívén viselte a sorsunkat. Nem csak megjátszotta a sajnálkozást. Eleinte csalódott voltam, de rájöttem, mindkét gyerekem életét neki köszönhetem, nélküle nem ment volna, és hát ő is emberből van, megesik néha az ilyesmi. Úgyhogy én nem cserélem le, szerintem jobb kezekben nem is lehetnél!!! Én imádom a közvetlenségét, a humorát, az emberségét. Szóval remélem még hozzá jársz!
2009. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze akiben sok pénzt látnak az orvosok azt nagyon "kedvelik"...és a szülés napján a legtöbb orvossal történik valami furcsa...kellemetlen dolog...ami miatt nem tud ott lenni a szülésnél!Ilyen a:-hirtelen furcsa láz és kiütések amik másnapra elmúlnak

-megfázás nála vagy a gyermekénél

-hirtelen rossz hír

-utazás

-sürgős életveszélyben lévő beteg

-lerobbant autó

-kirabolt lakás

-ficam,rándulás

-autóban felejtett telefon!Mindig akkor amikor nem kéne...micsoda szörnyű szerencsétlenségek ugye?É nem fogadnak el pénzt...na azért,ha odacsúsztatsz neki 60-70 ezret akkor nem mondja,hogy jajj nem kell!

2009. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...ezt nem Adorjánra értettem,csak úgy általánosan az orvosokra itt és szerte a világban!Első vagyok amúgy tényleg nagyon aranyos!
2009. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ÁLTALÁNOSSÁGBAN igazad van, de mivel Adorjánnál szültem az elsőt ezelőtt 4 évvel és kapott 50-et, majd 2008-ban megműtött és szintén kapott 50-et, nem tartom valószínűnek, hogy nem látott bennem pénzt....Nagyon jól tudja, hogy nem kevéstől esett el csak úgy mellékesen, egész konkrétan 80-at szántunk neki, szóval szerintem nem hazudott. nem beszélve arról, hogy amennyit mi találkoztunk a két terhességem alatt és egy nőgyógyászati betegségből kifolyólag, ( ja és a nejét is ismerem személyesen, sőt tegező viszonyban vagyunk) szerintem egészen megkedvelt, nem hinném, hogy szándékosan tette. Rettenetesen leterhelt, rengeteg műtét, szülés, rendelés az onkológián, sajnos ez így alakult. Egyébként a nyíregyházi nőgyógyászok többsége pénzéhes, ez tény,de ő legalább nyújt is valamit a pénzért, nem éreztem úgy soha, hogy csak egy "letudandó" feladat vagyok.
2009. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Hozzá járok továbbra is, és ez már így is marad. Nekem személy szerint nincs vele problémám, sőt. Bizalmam van felé, ami számomra nagyon fontos.

Arra pedig, hogy az orvosok pénzt várnak, nem kell csodálkozni, mi páciensek, betegek rontottuk el. Adtuk alájuk a lovat, most pedig már nem győzzük. Nem vagyok milliomos, de az, hogy egészséges babának adjak életet, számomra minden pénzt megér, és ha ezt a nőgyógyászomnak köszönhetem, hogy végig figyelt rám, mellettem volt, és számíthattam rá, akkor neki leszek nagyon hálás. Azért nagyon remélem, hogy a nap bármely szakában is szülnék, elérem.

2009. nov. 18. 08:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb sajna tényleg pénzéhes!Nálunk sosem volt senkinek fogadott orvosa...de valahogy mindig a jobbat kaptuk!Angyal...Adorján...Pető...bár ő sztem nem szülész de nagyon édes...Meg Kertes akihez most járok...ő is nagyon alapos és kedve aranyos!
2009. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!