Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az előző szülés fájásokkal...

Ha az előző szülés fájásokkal indult, akkor a második is? Vagy ez nem törvényszerű? És a második baba hamarabb jön?

Figyelt kérdés

Mert azt mondják a második baba hamarabb születik. Nekem az első kis csajosom 6 nappal a kiírt dátum előtt született, és fájásokkal indult.

39+1 hkm


2009. szept. 17. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma szülés. Nekem eddig három volt és mind különböző. Bármi lehet. Legjobb, ha a sorsra bízod magad.
2009. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A második bármilyen lehet, bármikor. Nem kell, hogy hasonlítson az elsőre, vagy korábban, később, stb.

Úgy van, ahogy az első írta: minden szülés más és más.

2009. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a 2.lánykámmal sokkal rövidebbek voltak a fájásaim,viszont kapásból 5 pecesekkel indult.

A szülést is jobban érzetem,de hamar meglett.Nagyobb lett 2cm-rel,és 40dkg-mal lett nehezebb mint az első lánykám.Most egy kis fütyisnek örülnék....hátha összejön!

Kívánok neked gyors,és komplikációmentes szülést,örömteli könnyekkel!!!

2009. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs 2 egyforma szülés. Én az elsővel 36 órát vajudtam és fájásokkal kezdődött,a második babmnál a magzatvizem folyt el,bár ő hamarabb meglett,de hozzá kell tennem,hogy homeopátiás szülés könnyitőt szedtem igy másfélra alatt megszültem,viszont a kitolás jobban fájt. Most várom a harmadik babát,hát kiváncsi leszek ő mennyi idő alatt bujik ki és mennyire ohajt lefárasztani,de megéri:) Ja és mindkét babámmal 1 hetet ráhuztam:) Könnyü szülést kivánok!!!
2009. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!