Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek valamilyen...

Volt valakinek valamilyen előjele hogy ebből pár napon belül szülés lesz?

Figyelt kérdés
Nem jóslófájásokra gondolok meg a rendes fájásokra, hanem valami másra. Hogy birjátok a frontokat?
2013. márc. 22. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Szülés előtti napon teljesen felpuffadt az arcom. Az orrom akkora volt, mint egy krumpli :) Valamint este amikor lefeküdtünk aludni, olyan fura szagom volt. Férjem is érezte. Később kiderült, hogy a magzatvíznek van ilyen szaga (merthogy pár óra múlva elfolyt), csak nem tudom, hogy ezt hogyan érezhettük a bőrömön.
2013. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi. Terminustúllépésben voltam, és két hidegfront, egy melegfront és egy telihold is volt akkor egy hét alatt. Semmi nem történt.

Szülés napján már nem mocorgott olyan intenzíven a babám. Reggel voltam NST-n, ahol egy mozgást sem produkált, ekkor már tudtam, hogy valami "történni fog". 2 óra múlva elfolyt a magzatvíz... 40+6 hetesen szültem (másnap indítottak volna)

2013. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szülés előtti héten bedagadt a lábam.tiszta vizes volt egy hétig.nem gyanakodtam arra hogy beindúl a szülés hisz még csak 37 hetes voltam.de a 38-adik héten megszűltem.szóval vizesedés volt nekem
2013. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elment a nyákdugóm este tudom ettől még szülhettem volna 2 hét múlva is, ment a hasam. Hajnalban megszületett a kisfiam. Na meg jött a melegfront. Ja aznap de. voltam NST-n és semmi előjel nem volt..38. hetes voltam. 7 hós Kisfiú anyukája
2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi, előző nap baráti társaság volt nálunk még két hetem volt a szülésig, pattogtam körülöttük sokáig dumáltunk. Reggel doki- de még itt sem gondoltam semmire. Hazaértünk a dokitól pihentem egy kicsit, és dél körül jött egy nagyon nagyon furcsa és elég erős görcs a derekamba. Fura volt.

Utána sokáig semmi, még volt néhány ilyen, akkor csak bementünk a kórházba, hogy ez most mi? Már irányítottak is a szülőszobára és kb 2óra mulva már megvolt a baba. Küldtem az sms-t a tegnapi barátoknak- és csk jöttek a válaszok, hogy ne szívassam már őket...

Nekem semmi előjel nem volt- és nagyon könnyű gyors szülésem volt.

2013. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elment a nyákdugó 6 nappal előtte, + jóslófájások.
2013. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem a nyákdugó (ha az volt, színtelen) előtte 1 héttel ment el, viszont szerintem nem az összes..

megvizsgáltak, semmi, nyugi.

aztán aznap ez már tuti a nyákdugó volt (véres) és 2 bő ujjnyival hazaengedtek a kórházból..no comment.


a szülés előtti héten nagyon bedagadt a lábam.

és mintha a hasam is lejjebb ment volna.

2013. márc. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jav:a véres nyákdugó 1 héttel utána ment el..
2013. márc. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!