Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes koraszülött babának...

30hetes koraszülött babának mennyi esélye van az életre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az életre elég sok, hogy milyen élete lesz az csak a szerencsén múlik. De arra is van esély, hogy teljesen átlagos élete legyen. Fel sírt? Eszik? Súlya? APG?
2013. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem jók az esélyei már 30 hetesen. nekem az mondta múltkor a doktornő, ami 3-assal kezdődik, ő azt már nagyon megbecsüli! de miért gondolkozol ilyeneken?
2013. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
barátnőmnek fájásai vannak,de ha most bemegy a korházba vissza tudják még tartani,vagyis megprobálják,nem?
2013. márc. 22. 08:27
 4/14 anonim ***** válasza:
én sok olyat hallottam, ahol be kellett ugyan feküdni, de vissza tudták tartani. attól is függ, mekkora a baba, sokat számít a súlya is. az én barátnőm kisbabája vagy 3 héttel korábban jött, de olyan nagy volt, több, mint 3 kg. hogy pl. nem is számított koraszülöttnek, meg persze ehhez meg volt mindene. biztos inkubátorba kerül egy ilyen pici baba, de a 28. héttől már szép esélyei vannak, akár minimális "bajokkal" vagy teljesen egészségesen is élhet.
2013. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 28 hetesen vették ki az ikreit. Az egyik 900, a másik 600gramm volt. Ma már 3,5 éves, gyönyörű, egészséges, okos lányok!
2013. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vissza lehet tartani bizonyos esetekben. De, ha kibújik a pici, akkor is van esélye életre.
2013. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szobatársam 25+3 hétre szülte a babáját. Nagyon csöpp kislány volt, most 2 éves kis rosszcsont. :)

Ha nem folyik el a magzatvíz, még vissza lehet tartani talán, ha nem akkor is jó esélye van az életre.

2013. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek 24 hetesen indult be a szülés 600 gr al született a babája...már nagy egészséges ..))30 hetesen teljesen jok az esélyei!:-)

De ha nem folyt el a magzatviz sok eséllyel vissza tudják tartani..

de lehete csak a fránya front miatt van ez az egész és csak joslo fájások...

2013. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Anita8401 ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez velünk történt Szeptemberben azóta is makk egészséges a kis fiam már 5 és fél kiló és minden olyan dolgot csinál amit egy 6 hónapos babának kell :)) .

Remélem tudtam segíteni egy kicsit :) .

2013. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem 22 hétre indult meg, vissza tudták tartani. Azóta nyitva a méhszáj, de egyéb gond nincs:) Minnél előbb jussatok el dokihoz.


33hkm.

2013. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!