Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és a zsibbadá...

36 hetes vagyok, és a zsibbadáson és a dagadáson kivül nincsenek tüneteim. Milyen egy josló fájás?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyasmit képzelj el mint egy mensis görcs. Ami éppen a derekadba sugárzik. Erősödhet, elhúzódhat, de aztán egyszercsak elmúlik, mielőtt sűrűbbé és rendszeresebbé válhatna.
2008. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem ilyen mensis szerű görcseim szoktak lenni, és a derekam is nyílal.azt mondják ilyen a joslófájás.

34hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen jelentkezett először.Görcsölt a hasam pár percig,majd elmúlott.Ez ismétlődött párszor egymás után.2 hete 5 percenként jöttek a fájások,de csak 4-szer egymás után,aztán semmi.A derekamba nem sugárzott még ki.Üdv:39 hetes kismami
2008. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!