Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több, mint két napja nagyon...

Több, mint két napja nagyon keveset érzem a babám mozgását. Eddig sokat rugdalózott, most pedig nagyon csak abbahagyta. Mitől van ez? Valami baja lehet? 25 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én is 25 hetes vagyok. Van olyan, hogy majd kimászik a köldökömön :), de pl ebben a marha hülye időben inkább pihizik szerintem. Nem kell aggódni, néha még kis lusták. Attól is függ mennyit mozogsz stb. Boldog babavárást!
2008. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj, én is 25 hetes vagyok, nekem is egyik nap aktivabb méskor meg biztos többet pihen.

van hogy estenként egy órát mozog megállás nélkül és kinyomja magát, máskor meg alig 10 percet.

Ugyhogy nyugodjál nmeg neki is vannak lustább napjai.

2008. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, az időjárás miatt van. Nekem is volt, hogy 2-3 napig semmit nem mozgott, csak este 1-2 rugás volt.

Ha nagyon izgulsz - bár tényleg ne tedd, mert azzal csak ártasz a picurnak és magadnak is -, megpróbálhatod azt, hogy veszel valami fincsi csikit, eszel belőle 3-4 csíkkal. Hidd el, negyed órán belül érezni fogod a babót!

2008. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!