Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedett Utrogestant és...

Aki szedett Utrogestant és abbahagyta, az fokozatosan tette, vagy csak letette egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy most számoltam ki, hogy 2nappal előbb el fog fogyni az Utrom, minthogy a dokihoz megyek. Most napi 3X1et szedek, amit elvileg a 12. hétig kell. Mire elfogy, akkor leszek 12+5. Vegyem le vajon először az adagot 2X1-re mielőtt abbahagyom?
2009. jún. 18. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én 3*2-őt szedtem és egyből abba hagytam mert el is fogyott a 12.hétre utána jutott eszembe hogy azt mondta a doki hogy fokozatosan csökkentsem az adagot és úgy hagyjam abba fel is hívtam egyből azt mondta hogy így se lesz semmi baj

2009. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én is 3*2 szedtem viszont nekem azt mondta a dokim h apránként hagyjam abba!Én a helyedben vagy 3 napig 2*1et majd napi 1-et szednék3-4 napig!Boldog babavárást!15+4 kismami nálunk azóta minden rendben!
2009. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam a 12. hétig, és egyik napról a másikra hagytam abba.Nem lett semmi bajunk.Most 38 hete kismami vagyok.Amúgy az orvosom javasolta így.
2009. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 3x1-et használtam. A 16-ik hétig kellett szednem, mert még a 13-ik héten bevéreztem. Fokozatosan hagytam abba. Először egy hétig napi 2, következő hét napi 1 . A doki szerint azért kell fokozatosan, mert hirtelen leesik a progeszteron szint ha hirtelen hagyom abb, és ment már így el baba. Ez a tutibb...


Üdv:

21 hetes

2009. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem jobb lesz, ha fokozatosan hagyom abba. Végülis ha pár napig csak 2X1-et szedek akkor azzal már át is vészeltem azt a 2 napot amire nem jutna. Utána meg úgyis megyek a dokihoz, és megmondja hogy vegyem le napi 1-re vagy abbahagyhatom!

Köszi még egyszer a segítséget!

2009. jún. 19. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!