Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhesen kérhetem,...

24 hetes terhesen kérhetem, hogy vegyenek fel végleg a szülésig betegállományba?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincs semmi komolyabb bajom, csak már nem bírom a sok ülést.
2008. jún. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy kérheted. Tgyes-re is meg csak simán betegállomáyba is.
2008. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha akartad volna akár az első héttől kiírhatott volna táppénzre az orvos szülésig. Kérd bátran!
2008. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kérhetem a nőgyógyászt is, hogy írjon a háziorvosnak egy papírt, hogy végleg vegyen fel?
2008. jún. 10. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, én is így csináltam! Kértem egy papírt a nőgyógyásznál, elvittem a háziorvoshoz és ő kiírt táppénzre.
2008. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az orvosod ír egy papírt amivel el kell menned a körzetihez és ő kiír.
2008. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tervezem, pedig én csak 20 hetes vagyok. De már én sem bírom a sok ülést, a meleget, meg úgy érzem nem bírom felvenni azt a munkaritmust, ami kellene a munkám befejezéséhez. Ha úgy érzed beszéld meg a dokiddal, esetleg kérj tanácsot a védőnődtől. Biztos támogatnak benne.
2008. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is most jottem el tappenzre, 26 hetesen mondtam a dokinak, h sok mar a munka, a melegben utazni orakat (bkv)

Azonnal kiirt. Kerd meg !

2008. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!