Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes leszek hétvégé...

15 hetes terhes leszek hétvégén. Tegnap éreztem valamit a pocakomban, amit előtte még soha. Lehetett a baba?

Figyelt kérdés
Puha, simogató érzés volt k.b. 5-10 másodpercig. Mintha belülről simogatta volna a hasamat. Én szinte biztos vagyok benne hogy ő volt de nem túl korai ez még?
2007. szept. 13. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nem korai.elözször én is 15hetesen e´reztem meg.elözször csak 2 kis bökést éreztem a hasamban.Akkor még nem voltam biztos benne.Másnap ismét éreztem,e´s akkor tudtam,hogy a kis pocaklako´jelentkezett.Azo´ta egyre intenzi´veb.

21hetes kismama.

2007. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nem korai. Szerencsés vagy, hogy már ilyen korai időszaktól kezdve érezheted. Én csak 20 hetesen éreztem, de onnantól kezdve folyamatosan. Szerencsés vagy.

Sok sikert a babához!

Egy 39 hetes kismama

2007. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 14 hetesen éreztem először hogy mozog a baba, igaz nekem a második gyerekem lesz. Azt mondják, hogy a másodiknál hamarabb érzed a mozgását. Örülj neki, mert tényleg sokan még 22 hetesen sem érzik, és olyan megnyugtató amikor érzed hogy ott van!:)

18 hetes kismama Gratulálok a babához!!

2007. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Gratulálok,hogy ilyen hamar érezted!Az mondják a 17-22.hét között érzik először a babamozgást ált.Én a 14.héten már éreztem,pedig első baba:)Nekem olyan érzés volt mintha kis buborékok volnának a hasamba amik kipukkannának,vagy mikor ásványvizet iszik az ember és buborékol a hasa:)Tök jó,és megnyugtató érzés,mert ha jelez az mindíg azt jelenti tök jól érzi magát:)A későbbi időben még izgibb lessz a dolog amikor már nincsen annyi helye,és kinyomja a popsiját,fejecskéjét,lábát a hasad oldalán!Hihetetlen formákat ölt a hasad,meg hullámzik,főleg(legalábbis nálam)ez estefelé a leg látványosabb,amikor pl tv nézés közben nyugalmi állapotban fekszel::))Tud majd csuklani is!Ezt általában 5 percig csinálja majd folyamatosan,és olyan érzés lesz mint mikor idegmozgás áll be a lábadba,csak ez a hasadon lesz.Ilyenkor a baba a magzatvizet nyeli le ezzel gyakorolja a nyelést a későbbi életére.Ha ezt csinálja az jó mert azt jelenti tud maj nyelni:)

Jó babavárást!

Egy 34 hetes kismama

2007. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia természetessen lehet a legtobb anyuka mar 14.héttol erzi, ez orvosilag bizonyított!
2007. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!