Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom 17 hetes kismama...

Aggódom 17 hetes kismama vagyok és mindenki riogat, hogy már éreznem kéne a baba mozgását Nem az első babám és azt mondják, hogy a mozgást a második babánál most már éreznem kéne. Nincs baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem baj, ha nem érzed. Majd ha eljön az ideje!!!SEMMI BAJA A BABÁDNAK!!
2008. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem első baba, a 18. héten éreztem először. Én már nagyon vártam, mindig is izgultam, hogy valami baj lesz. Erre a sógornőm megjegyezte, hogy ő HÁRMAT szült, és mind a háromnál a 19. HÉTEN érezte először. Mind a három gyerek egészséges, eleven, nincs semmi bajuk.

Szóval szerintem ne izgulj, mindenkinél más és más.

2008. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 19. hétben vagyok, és anyósom már 4 hete azzal eszi az életemet, hogy éreznem kellene. Én nem érzem, és ezen nem fogok fölöslegesen aggódni. Az UH-n mozog, sőt!

A doki szerint minden rendben.

A védőnő szerint sem kell aggódni. Az első terhességnél gyakori, hogy csak a 20. hét környékén érzi meg a kismama.

Nem aggódom, és szerintem te se tedd.

Annál nagyobb öröm lesz, ha először megérzed!

Boldog babavárást!

2008. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.nem kell aggodnod.nincs semmi baja.tuti jol vam csak lehet hogy lustizik.és csak kimél téged amig lehet..mert ha eljn az idő azt hiszem vissza sirod majd ezeket a heteket:Dnem kell félni,tuti jol van-.valakinek 19-20 hetesen mozdul meg érezhetően.:D
2008. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

17 hetes múltam, és még én sem érzem babucit. 12 hetes koromban az ultrahangon nagyon ficánkolt. a 16. hétig agyon aggódtam magam, mert nem érzek semmit, ráadásul néhany rokon és ismerős szerint nem látszik hogy nőne a pocim (szerintem igen)úgyhogy már szinte meg voltam rémülve. Múlt héten újra voltam uh-n, és minden ok. Úgy ficánkolt,hogy alig tudták megmérni. Szóval most várom tovább hogy érezzem a kis ficánkámat:-)

2008. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszöszönöm ,megnyugodtam :-)) nemsokára 18 éves a lányom kiestem egy kicsit a rutinból .
2008. jún. 12. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!