Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhes vagyok. Nem...

4-5 hetes terhes vagyok. Nem tudom csak én vagyok e így, de nektek is menstruációs görcseitek vannak, plusz szúrkálás?

Figyelt kérdés
Félek nehogy baj legyen mert egész nap görcsölök.Dehát azt mondják ez természetes az elején.Ti hogy vagytok ezzel?
2009. szept. 15. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8.hétig voltak görcseim.Az éles fájdalom is jelen volt ,főleg a hirtelen mozdulatoknál,ne aggódj ez természetes.Ahogy nő a méhed ezek a tünetek jelentkeznek.Nekem azóta sincs semmi bajom és már 15 hetes vagyok!Boldog babavárást!
2009. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig volt. Mostanában kezd csak múlni. Már egyre ritkábban jön elő. Szerintem ne izgulj. Inkább menj el orvoshoz és beszéld meg vele. Akkor legalább megnyugszol.
2009. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális amit érzel!!! Én is u.ezt élem át. Nyugi, minden rendben! :)
2009. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,a legelejétől. Még most is van, bár már ritkábban. 8 hetes kismami
2009. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem aug. 13-án volt meg utoljára, így holnap lépek az 5. hétbe. Fájogat a hasam, nem görcsöl, csak olyan mintha meg akarna jönni. Nagyon ijesztő. Folyton lesem odalent a dolgokat nincs-e vér vagy valami, még nem tudok felhőtlenül örülni, van bennem félsz. Sokat járok wc-re, de nem pisilni. Ma pl. bal oldalon olyan volt, mintha egy teniszlabda került volna be a hasamba, nyomott, szúrt, de megnyugtattak, hogy valószínű a belek szórakoznak.

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben! :)

2009. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nekem augusztus 14-én jött meg utoljára.Voltál ultrahangon?Egy idősek vagyunk!!!!!:-)
2009. szept. 16. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, még nem csinált a doki.:S Ez kicsit nem tetszik.

Neked folyton fáj a hasad? És a melled?

Nekem az már nem fáj annyira, szinte alig. Remélem ez nem gond! Neked?

2009. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem aug. 15-én volt meg utoljára. Nekem is van mindjárt megjön érzésem. A mellem nagyon feszít és kezd sötétedni a mellbimbóm is. Szerintem azért érezzük hogy görcsöl a has mert a méh kezd tágulni. Én 2 hét múlva megyek osrvoshoz. Izgulok hogy ott legyen a kis pöttöm babám.:))))
2009. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma már nem egész nap fájt a méhem, de azért éreztem.
2009. szept. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!