Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érzi át a párotok a...

Mennyire érzi át a párotok a rosszulléteiteket? Mármint a folytonos émelygést, hányást, stb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

remélem semennyire sem érezte át. habár mikor 10 hetes voltam az egész családnak lett egy fosos hányós vírusa, férjemnek is.


Nem törödött vele. nem sajnált de nem is becsülte le. terhes vagyok ez van át kell vészelni. ha megkértem pakoljon el egyedül akkor megtette.

2013. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Remélem nem érezte át az első heteimet:D

De ha arra gondolsz,hogy mennyire támogtott,akkor maximálisan.Segített,mosott,főzött,és nem evett előttem:D

2013. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire. Sajnált persze de nyilván fogalma se volt milyen kellemetlen (főleg hogy nekem nem reggel van/volt hanem déltől kezdődően egész addig míg el nem aludtam este).
2013. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Szia.

Az én párom annyira átérezte,hogy amikor nekem hányingerem volt,akkor nála is jelentkezett ez a tünet.Meg amikor kívánós lettem és ettem jó sokat,akkor velem együtt evett ő is.Én elkezdtem hízni,hízott ő is velem együtt.Kb fél idő óta nincsenek már nála ilyen ,,tünetek,,..mostanában azt nem tudja megérteni,hogy nem tudok este 10-11 órakor elaludni és nekem tv-znem kell tovább mint neki.Mindig ki akarja tőlem kapcsolni a tv-t.A terhesség végét már nem érzi át(sajnos),de így is szeretem őt :)

És örülnék,ha nem pontoznátok le a válaszom,mert egyáltalán nem túlzok azzal,hogy azt mondtam,hogy rajta is megjelentek a tünetek,ugyan is ilyen tényleg létezik,hogy az apukán is előjönnek a tünetek.Ha nem a saját szememmel látom,akkor én sem hiszem el.


Első babás 32+4 hkm

2013. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A reakció mindig az : Ó szegény nem baj ki kell bírni :D Ha megkérem bármire mindent teljesít.
2013. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát köszi,látom még is lepontoztatok:

akkor kicsit olvassatok már utána,mielőtt itt pontozgatjátok az embert!!

Itt van egy kis olvasnivaló:

[link]

[link]


Ja amúgy meg lesz@rom,hogy ki mit gondol..én leírtam a kérdezőnek,hogy az én párom hogyan élte meg a terhességemet,ha meg nem hiszitek el,az a ti bajotok!!!


32+4 hkm

2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló!

én olvastam ilyenről! előfordulhat még az is, hogy a kispapa pocakja is elkezd nőni :) gondolom, azért nem akkorára, mint a kismamáé.

én is hitetlenkedve olvastam ezt a pár napja. de ti vagytok rá az élő példa :)

az én férjem nagyon sajnált, s próbált bármit megtenni, hogy jobban legyek. de sokmindent nem tudott tenni. türelmes és megértő volt :) és kivitte a hányós vödrömet :)

15 hkm

2013. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, amikor három napig semmi nem maradt meg bennem, még a folyadék se nagyon, akkor kicsit bepánikolt és már azt pedzegette, hogy ideje lenne orvoshoz menni meg infúzió kéne. Aztán következő nap már kezdett megmaradni bennem ez-az, úgyhogy ő is megnyugodott. A további hányást, émelygést meg túléltük. Sajnált érte és megcsinált helyettem mindent, vásárolt, főzött is nekem olyanokat, amire vágytam. Ennél többet úgysem tehetett. :)
2013. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4. válaszoló! Ne foglalkozz azzal, hogy ki hogy véleményez. :)

Az én párom is sajnál, folyamatosan kérdezi, hogy hogy vagyok, segít amiben tud, viszont az én (lehet túlzott) elvárásaimat nem éri el. Pl. vettem kólát, mert egy hétig csak az segített, hogy túléljem, ő meg volt, hogy megitta. Vagy amikor végre rávettem magam, hogy egyek valamit délután 5-kor, elkunyizta. Persze, mindig eszünk egymás kajájából, szóval valószínűleg én reagálom túl... Ezért érdekelt mások tapasztalata. :)

2013. márc. 16. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, muszáj volt neki valamelyest átérezni, mert el kellett látnunk a gyerekeinket, és volt, amire képtelen voltam (pl. peluscsere, kajakészítés, stb.)...
2013. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!