Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhén vérezgetek, meddig...

Enyhén vérezgetek, meddig várhatok?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, és a férjemmel szeretkeztünk, miután enyhén vérezni kezdtem. Nem jön folyamatosan, csak amikor leültem pisilni, akkor csöpögött, de nem sok. A hasam nem görcsöl. Ha nem vérzek jobban, és ha nem görcsölök, elég holnap mennem orvoshoz?
2008. jún. 9. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég. Ne aggódj, valószínűleg megpattant egy erecske, semmi gond, csak legközelebb ne olyan vadul, fiatalok! :)
2008. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 hetesen jártam így, este szeretkeztünk, és onnantól reggelig enyhe pecsételés volt. Mivel reggelre elmúlt, csak 2 nap múlva mentem a dokimhoz, amikor a 12 heti uh-ot csinálta. Azt mondta, terhesen sokkal érzékenyebb a nyálkahártya, és vérzékenyebbek vagyunk a vérbőség miatt. 2 hét házasélet tilalomra, és pihenés-kíméletre ítélt. De én azt javaslom, holnap keress fel orvost, bár nem hiszem, hogy baj lenne, mégis jobb félni mint megijedni. Hogyha erősebben véreznél, és görcsölnél, viszont azonnal menj! 16 hetes kismama
2008. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!