Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utal az alacsony AFP?

Mire utal az alacsony AFP?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 17:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia! Vartam a valaszodat! :) Örülök, hogy azota is szepen gyarapodik a legenyke, gondolom szopizik meg, es neked is jo, laktato a tejed... A teso mennyi idos?

A cukrod helyreallt azota? Szia, L. :)

2009. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szia! A tejcsim kb. két hete elapadt sajnos már az elejétől nem volt neki elég volt hogy véraláfutásos volt a mellem.. De az étvágya nagyon jó!! A tesó 9 éves lesz novemberben. Igen a cukrommal azóta nincs gond. Neked az első babád lesz? Szia várom válaszod!
2009. márc. 18. 16:58
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia, melyik tapszert hasznaljatok? Nekem mar a masodik babam lesz, de annyira aggodalmaskodok, annyira ovom, feltem, mintha az elso lenne... :) A kisfiam amugy 5,5 eves, vele BEBA-t hasznaltunk, mert nem volt tejem, illetve lehet, hogy lett volna, de az elso ket es fel hetet a korhazban töltötte a fiam, különbözö komplikaciok miatt, es en nem lehettem ejszakankent mellette, csak napközben, es a stresz miatt, hiaba fejtem, minimalis mennyiseg jött le, meghat ejszaka rögtön tapszert kapott. Masnap meg kinlodtam, hogy egyaltalan vegye a szajaba a cicimet, de ö csak üvöltött szegenykem... Tehat BEBA, ami amugy finom, es jo szerintem. Most minden erömmel azon leszek, (vagyok) hogy szoptatni tudjam majd a lanykamat, mar elöre kineztem magamnak nehany tejserkentö kapszulat, teat...

En ugyan meg nem neztem meg a neten, de van egy olyan oldal, hogy boldogmama.hu (remelem jot irtam) es ott alitolag van egy nagyon tuti szer, amitol "ömleni" fog a tejcsi... Hatha segitene neked is... :) Szia, szep napot. Ja, a nagy tesonak milyen a kapcsolata a "kicsivel" ?

2009. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia! Hát deavu (remélem jól írtam) az első fiam nekem is kórházban volt és én sem tudtam szopiztatni csak két hónapig és én is így határoztam el ha törik ha szakad a másik szopizni fog. És elég jól sikerült én a laktoherb teát ittam nagyon jó egyébként minden azon múlik hogy sok folyadékot igyál! Mi most a humana banánosat eszük de csak este fogadja el mert rákapott az izekre és az "mondta" ne vegyem palira a löttyökkel inkább a fincsi gyümi meg egyébb finomságokat adjam. :) Azt mondta a védőnő hogy még ilyen válogatos babát nem látott. Egyébként szerintem lenne még tejcsim csak elkezdett olyan szinten harapni hogy vérzett a cicim (van 2 fogunk). Dani a nagyfiam nagyon szereti az öcsit szinte rajongásig nem gondoltam volna hogy ennyire szeretni fogja hiszen 8 évig ő volt a család szeme fénye. Remélem minden kérdésre válaszoltam bele lesek a válaszodba.....
2009. márc. 19. 14:39
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindenre válaszoltam üdv! a kövi levélig! Ancsa
2009. márc. 19. 14:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezekszerint a tejcsi elapadasat mar tenykent kezeled, es mar a hozzataplalasi lehetösegeket probalgatod... :)Öröm, hogy jo a vedönöd, gondolom ez lelkileg is sokat segit. Fura volt neked is a masodik terhesseged ilyen nagy idötavlatbol? Mint irtam, nekem teljesen mas ez a masodik, es mar most 22 hetesen tükön ülök, hogy mikor tarthatom a kezemben, es mikor nyugodhatok meg vegre, hogy minden rendben van. Habar meg közel sem vagyok sok szempontbol felkeszülve (elsödlegesen szobailag) a fogadasara, raadasul a fiam lehet, hogy összel suliba fog menni, na, akkor felköthetem majd azt a bizonyos gatyot, hogy a suliba jarast hogyan oldom meg egy "törpillaval" ... A nagy teso szereteteben en is biztos vagyok, mar most is olyan edesen simogatja, puszilgatja a pocakomat, meg azt is imadom, amikor ha valamit eszek, akkor megkerdezi : "ezt szabad neked? " (Csak nem az anyjatol hallotta oly gyakran, hogy ezt meg ezt nem szabad most tennem /ennem stb.) :)

Az ejszakakrol is irjal majd legyszi, hogy hany orankent ebredsz meg fel hozza, mert erre sem emlekszem mar, hogy nalunk ez mikor hogyan alakult... Valahogy ugy elszaladt az ido, es mar utolag hiaba banom, hogy nem irtam baba naplot... Te irsz? Huu, sok lesz a kerdes... :)

szia :)

2009. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj hogy eddig nem jelentkeztem de el szállt a modemünk és most lett megjavítva. Igen eszméletlen fura volt a második terhesség mintha elsőnek vártam volna bébit. Meg tudod mi volt még nagyon fura hogy olyan hihetettlen volt hogy a mi hármasunkba betoppan egy negyedik. Imádom őt és nagyon vártam már rá. HÁÁÁT az éjszakázás nagyon változékony mert valamikor egyszer kell enni valamikor végig üvölti az éjszakát de ez csak akkor van ha a foga kínozza nem akarlak megrémiteni. :) Egyébként jó baba csak az a lényeg hogy mindig lásson és "beszélgessünk". Nagyon okos és ügyes rengeteget számít hogy 41. hétre született a nagyom 36. hétre született és ő picit sutább volt a drágám de őt is imádom csak ő már nagy cula és nem lehet ölelgetni meg puszilgatni mert " anya ez ciki".... Egyébként ha akarsz képet látni rólunk és továbbra is dumcsizni és ha fent vagy az iwiw-en írj privibe nevet és megjelőlek. Remélem mindenre válaszoltam megyek mert már elvesztette a türelmét a kis mini maffiám. Pusz
2009. ápr. 15. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!