Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy a hidegfront...

Mit tegyek, hogy a hidegfront ne indítsa be a szülést?

Figyelt kérdés
A héten nagyon nagy lehűlés lesz.33+4 hetes vagyok és félek,nehogy beinduljon a szülés.A fiam a 36. héten született,pont nyár közepén egy erős hidegfront miatt elfolyt a magzatvíz.Most nem szeretnék így járni,mert épp,hogy 34 hetes leszek.3 szor 2 magnerotot szedek.Esetleg azokban a napokban szedjek 4 szer 2-t?Vagy mit lehet tenni?Ha esetleg megszületik már nem lenne nagy baj ugye?Persze nem szeretném!!!!
2013. márc. 12. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól, hogy az egyik gyereknél volt valami nem fog feltétlen megismétlődni. Nem így működik ez. Szerintem a dokid tudja, hogy mit adjon, ne szedjél mást, mint amit mondott. Biztosan beleszámolta azt is, hogy előbb jött az első gyereked. Remélem, nem lesz gond, de szerintem nem fog ettől megszületni:)
2013. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem gondolnám hogy ennyi idősen hatnának a frontok mert jó ha már nagyon a vége felé jár a kismama az oké de te még messze vagy a végétől hogy egy front befolyásolhasson....
2013. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok folyadékot (szénsavmentes ásványvíz), könnyűeket egyél, ehyszerre keveset, inkább többször. Emellett ha érzed a görcsöt már nyugodtan vegyél még be szerintem még 2db magnerotot. Én megértem az aggodalmadat! Nekem is hetek óta minden hidegfrontra jönnek a görcsök. Most viszont már izgalommal állok ez elébe, mert már be37hetes le
2013. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi... Folyt.köv.: szóval 37hetes vagyok, most már ha akar jönni a hidegfrontra, hadd jőjjön! Kitartást!
2013. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, én is komolyan venném ezt a markáns frontot a helyedben, a TV-ben is felhívták a kismamák figyelmét erre, és bizony ilyenkor a koraszülések száma is megnő. Én ugyan még csak 19 hetes vagyok, de abban a pár napban én is több magnéziumot fogok szedni, szerintem te is emeld az adagot! Aztán, ha vége a frontnak, visszaállhatsz!
2013. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!