Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Migrénes fejfájásom van. A...

Migrénes fejfájásom van. A hidegfront és az erős szél miatt. Ma kb.2 percre lezsibbadt az egyik kezem. Aggódnom kell emiatt?

Figyelt kérdés
Nem szedek gyógyszert. 6 hetes várandós vagyok.
2012. ápr. 8. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
lezsibbadt? jaj,szerintem doki.
2012. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer lezsibbad a kezed, az nem végzetes. Csak biztos nem mozgattad és "kiment" belőle a vér. A migrénes fejfájással viszont mehetsz dokihoz, hogy valami olyan gyógyszert adjon, amit te is szedhetsz.

30+2 hkm

2012. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a migrén egyik tünete lehet, nem halálos, de nem is kellemes ezért talán nem ártana felkeresni egy szakembert aki tudna megfelelő gyógyszert adni a migrénes rohamok ellen. Nekem is sokszor van migrénem, néha van "aurája" is, ilyenkor kiesnek a látóteremből részek, zsibbad nekem is a kezem, arcom, érzéketlenné válik néhány terület. Szerencsére nem túl gyakran van ilyen ezért én sem szedek semmiféle gyógyszert, de ha rosszabbodna, gyakoribbá válna akkor biztosan keresnék rá megoldást.
2012. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 agleh ***** válasza:

Szia nekem a terhesség előtt gyakran volt erős migrénem, illetve a terhesség 16. hetéig. A védőnő ajánlotta a Shüszler féle sót (a magnéziumosat- patikában kapható)azóta azt szedem mintegy megelőzésképpen illetve helyettesíti a magneb6-ot.

10 szemet kellett feloldani pici vízben és ez a löketszerű folyadék elmulasztotta a migrént. A hormonális változások miatt már nincsen migrénem lehet, hogy neked is idővel elmúlik.

36hkm

2012. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


ma elkezdtem napi 1000mg magnéziumot szedni. de kipróbálom a schüssler-sót is,ha ez nem hat.

2012. ápr. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!