Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok!...

28 hetes kismama vagyok! Pénteken megyünk 4 d ultrahangra. Előtte egyek, igyak vagy ne? S mit egyek, hogy mozogjon a pici? Üres vagy teli hólyaggal kell menni? Súlyt is mérnek a babának? Mekkora súlya lehet?

Figyelt kérdés
Várom válaszotokat!
2009. szept. 14. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyél nyugodtan,és igyál is....

Csoki mindenképp,attól kicsit felpörög a babó....

Mindenképp pisilj,mert,min.20 perc a mozi,és 28 hetesen már gáz....igen mérnek súlyt,nekem 24 hetesen volt 607g.

3970-nel született......:-))

2009. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 28+3 hetesen voltunk 4d-n. Akkor 1160 g-ot számítottak ki. Merthogy a babó súlyát nem tudják mérni, csak a kiszámolt, megért adatokból következtetnek.

Mindenképpen egyél előtte vagy csokit, vagy szőlőcukrot, vagy somlóit esetleg, hallottam már, hogy a cola is jót tesz, hogy mocorogjon. Nekünk nem mocorgott, aludt, de nagyon jól láttuk a pofiját, meg mindent. Előtte beszéltem hozzá, hogy ügyes legyen mert fényképezzük, meg hogy ne féljen. Nem is takargatta magát :o)

Jó mozizást!

2009. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!