Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok,...

34 hetes kismama vagyok, kezdek aggódni hogy valami nem stimmel párom és köztem. Vagy ez normális? Szeretnék nő maradni a szemében, nem "csak" egy várandós kismama.

Figyelt kérdés

Régebben szinte mindennap szeretkeztünk, mostanában ez lecsökkent 2 hetente 1-2 alkalomra. Borzasztóan várja a kisbabát, nem híztam el szinte egyáltalán, a "téma" viszont érdekli (ugyanúgy szivesen nézeget erotikus filmeket) ... de valamiért úgy érzem nem kíván. Erőltetni nem akarom. Ő azt mondja fáradt (3 hete sikerült munkát találnia, valóban rengeteget dolgozik).


2008. jún. 9. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt mondja,higgy neki.

Ha nem nyugatat meg,amit mond,akkor ülj le vele őszintén beszélgetni,hátha valami nyomja a szívét,amit nem mer elmondani.

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok,van hogy szinte 3 hónapja sem volt szex,én pedig megőrülök,olyan mintha nem kivánná vagy nemtudom miért.Szerintem mindenképpen beszélni kellene.
2008. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet.Nem a megváltozott külsőm zavarja (csak pocira híztam),csak félti a picit.Szeretkezés után mondja is mindig,hogy mitől félt közben.Közben meg néha megkérdezi nem-e fáj,vagy nem-e ér el valamit?Elötte 2 naponta együtt voltunk,azóta nálunk is a heti 1.Akkor is általában én kezdem,Ő meg megkérdezi mostanában,hogy "biztos?".Sőt,volt,hogy az orgazmusom közben le akart állni,mert annyira bekeményedett a hasam és megíjjedt.:)Azt mondta "Azt hittem kiugrik a gyerek,annyira becsúcsosodott a hasad.Olyan volt,mint egy kemény labda.:) )Szóval szerintem ne izgulj,nőként néz rád valószínű,csak félti a picit.2-3 hét múlva már a Te igényeid is alábbhagynak majd valószínű ezen a téren.Nálam legalábbis visszaesett a vágy 37 hetesen.A gond csak akkor lesz ha szülés után (6 héttel) sem lesz igényük ránk.Na akkor lesz miért paráznunk.Üdv:39 hetes kismami
2008. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!