Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy az egész...

Normális az, hogy az egész hasam "fáj"?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok és tegnap este óta fáj illetve feszül vagy vmi ilyesmi az alhasam. Ez mára olyan szintű lett, hogy nem csak a hajam alja, hanem a bordáim alatti rész is, és néha a derekam is. Pontosan nem tudom meghatározni az érzést, de talán olyan mint amikor rossz tartása van vkinek és fáj, kellemetlen vagy vmi. Normális ez?
2008. jún. 9. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem nem normális,azonnal menj dokihoz,nehogy baj legyen!!!
2008. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenki azt mondja h természetes mert nő a méhed. Nekem is szokott fájni sőt néha még szurkál is. Szedjél Magne B6-ot. Nekem ez segít így mára már csak kicsit fájdogál de azt meg ki lehet bírni! Én sajnos mindíg túl aggódom a dolgokat egy kicsit mert első baba. 15 hetes kismama!
2008. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!