Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fogyókúrázni?

Terhesen lehet fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
olyan fogyókúrába vagyok,hogy lisztes,cukros dolgokat nem eszek?még most nem vagyok terhes,de ha az leszek,akkor csinálhatom majd ugyan úgy? az árt a babának? nem éhezek,és rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek!
2008. jún. 9. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne diétázz a babavárás alatt!

Neki szüksége van olyan tápanyagra is,amelyeket az általad tiltólistán lévő ételek tartalmaznak.

Ne kockáztass!

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha majd babát vársz, ne diétázz addig, amíg a doki nem javasolja. Persze terhesen is jó, ha kerülöd a cukros és lisztes dolgokat. A legjobb, ha majd az orvos véleményét kéred ki.
2008. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az orvosom mondta, hogy kerüljem a szénhidrátot minden formában. (fehér lisz, cukor, édességek....stb).

Ráadásul candidás is vagyok, ami nehezíti a dolgokat.

A lényeg az, hogy változatossan étkezz! És ha nem égetően fontos ne diétázz!!!

2008. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sziasztok itt misimasko!

szerintem a dietazas veszelyes lehet a babara sot nekem is ez a gondom teljesen elment az etvagyam alig eszek valamit anyu ugy nyomja belem!tul vagyok a 4 honapom 5 fele haladok az ikrekkel es tobb mint 4 kg vesztettem el !ezert irtak nekem vitaminokat na nem mintha minden nap beszednem akora nagya tabletta mintha elefantnak irtak volna fel es ha kette fagom szornyu az ize! ja es ezek a vas tablettak is fontosak de azt is neha 1 2 napra nem szwedem azert hoy wc re tudjak menni! tehat igaza van aki azt irta hogy cukor lisz ilyen felesleges dolgokat kerulni kell foleg terhesnek te dietazi semmi keppem remelem hogy nem utot ki rajtam megint az anurexias bajom! minden jot lanyok!

2008. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2008. jún. 9. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj a szándékos diétával, hogy ahhoz fejlődik hozzá a baba, amit te eszel. Így ha tudatosan sanyargatod önmagad (mondjuk nem eszel csokit, pedig majd megőrülsz érte, miközben lehet elég lenne 1 v. 2 kocka belőle), úgy fejlődik a baba a pocakodban, hogy ez a normális, és ha életében találkozik utána a szervezete például édes dolgokkal, akkor a kis inzulinháztartása nem tud vele hirtelen mit kezdeni. És nagy esély van arra, hogy elhízik a baba, de nem azért, mert túletetnéd, hanem egyszerűen nem fejlődött hozzá a "normális" tápanyagtartalomhoz, neki az már többlet. Természetesen más, ha az ember terhességi cukorbetegség miatt figyel oda a szénhidrátbevitelre, de ott sem vonja meg magától a kismama, sőt, muszáj szénhidrátot bevinnie.
2008. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!