Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két terhességed végig ugyanoly...

Két terhességed végig ugyanolyan volt? Mennyire hasonlítottak?

Figyelt kérdés
A kisfiammal az 5. hónapig napi 4-5x hánytam.. Félek hogy a következő bébivel is ugyanez lesz, de a kisfiam mellett így 100x nehezebb lesz.... :/ tudom,hogy előre nem fogja nekem tudni senki sem, de tapasztalataitokat várom! :)
2013. márc. 9. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, teljesen más volt. 1. 12 hétig émelygés rosszullét hányinger hányás (többször is és véletlenül sem reggel voltam rosszul hanem délután és este).

Aztán utolsó harmadban vizesedés gyomorégés 41.+4 re szültem alig vártam hogy vége legyen. Ja és viszonylag rossz élményű szülés.

2. baba semmi émelygés hányinger vagy bármi. nem volt keményedés, görcs, vizesedés és gyomorégés is csak minimális. Álom szülés 2 óra alatt:) Úgyhogy nekem szöges ellentéte volt.

2013. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm válaszod. Remélem nekem is "álom várandósság" lesz majd a második. :)
2013. márc. 9. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
kis fiamnál reggeltől -estig hánytam.Amíg meg nem mozdult.37 .héten magzatvíz elfolyt és 6 óra vajúdás után meglett..Kislánynál is sokat hánytam ,nagyon fáradt voltam ,vége fele éget a gyomrom...41 hétig húztam és 3 óra vajúdás után meglett.Most 11 hetes kis mami vagyok.Nagyon sokat hánytam ,egész nap émelyegtem,hulla fáradt voltam,de egy 20 hónapos kislány mellet sok pihire nincs lehetőség.szerdán bevéreztem .majd kiderült hogy ikreim lesznek...
2013. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányommal szuper jól voltam az állandó álmosságot leszámítva.Másodjára kisfiam lett,nagyon rosszul voltam,minden bajom volt.
2013. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiammal nagyon jó terhességem volt nagyon èlveztem az egész várrandóságot a szülést leszámíva mert az nagyon nehéz volt! Most a második babámmal nagyon nehéz a terhességem egész nap rosszul vagyok, mindentöl öklendezek, amiböl egyszer ettem többet rá sem tudok gondolni :-( Remélem a szülésem jobb lesz. Az még messzebb van, mert még csak 8+2 hetes vagyok. Remèlem neked a második jobb lesz, mert azt mondják, hogy két egyforma terhesség nincs és nálam ez beigazolódott! De nem bánom csak egészséges legyen! Remélem megmozdul és könnyebb lesz .
2013. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a hatodik terhességem. Ugyan sok közös vonást fel lehet fedezni, mégis mindegyik más volt! Igaz, mindegyikkel rosszul voltam az első 3-4 hónapban, de volt, amelyikkel rengeteget hánytam is, volt, amelyikkel csak 1-2 alkalommal. Öttel feszült a mellem, ezzel a babával nem... Szóval, bármi lehet...
2013. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első terhességnél nagyon hiperaktiv voltam rengeteget rohangaltám le a másodikról mégis túl hordtam csak egy pár hétig voltam rosszul, a mostani terhesség teljesen más, a rosszullét is eltartott a negyedik hónapig ráadásul most ikreket várok és szinte semmire nem vagyok képes annyira kivagyok
2013. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel minden jó volt, a második elején nagyon rosszul voltam, szédültem, hányinger...már jobban vagyok, várom mi lesz a vége :)
2013. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést tettem fel pár héttel ezelőtt, ugyanezekkel a félelmekkel ...

Az első babámmal a 6-21. hétig masszívan hánytam, nem tudtam kikelni az ágyból, infúziót kaptam. A nap 24 órájában olyan szintű agresszív hányingerem volt, hogy folyamatosan a lavór fölé voltam görnyedve, és vártam, hogy jöjjön, de csak öklendeztem :-((( Ha sikerült is hánynom, egy pillanatnyi megkönnyebbülést sem hozott. Mindentől undorodtam, enni-inni nem bírtam. A 16. héttől kezdett halványan javulni a közérzetem, de a szülés után múlt csak el a hányinger, végigikísért 40+3-ig ...

Most 12+1 napos kismama vagyok, rettegtem, hogy mi lesz velünk, ha ismét olyan állapotba kerülök. A Kisfiam most lesz 2 éves, Őt el kell látnom.

Hát, élek ... A hányingerem most egy kicsit később kezdődött, a 8. hét körül, és nem olyan borzalmasan, mint a Kisfiamnál. Most is egész nap gyenge vagyok, rossz a közérzetem és szívem szerint csak aludnék, de el tudom látni a fiamat és nagyjából a háztartást is. Viszont az utóbbi pár hétben mindig délutánra és estére leszek nagyon rosszul, most is fojtogat a hányinger, ilyenkor már semmit nem tudok kezdeni vele, csak szenvedek. Most is undorodok szinte mindentől, de azért magamba tudom erőltetni a buborékos vizet, nem kell infúzió ...

Szóval, bár nagyon rosszul vagyok most is, azért nagyságrendekkel jobban, mint az első babánál.

Szívből kívánom, hogy számodra is kellemesebb legyen a második babavárás!!!

2013. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!