Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szőrösödik a hasam. Ez...

Nagyon szőrösödik a hasam. Ez normális? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ahogy no a poci elore allnak a szorszallak,nekem nincs tobb mint volt de en ezt vettem eszre
2008. jún. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én most kezdem a 34.hetem, elég nagy a pocim, de csak most kezdtem el észrevenni, mintha több lenne rajta a szőr. A barátnőm azt mondta, hogy ez semmi, mert neki olyan szőrös volt, mint egy kismajomnak:-).Szerintem biztos eltúlozta, hiszen most nagyon szép , normális és irigylésre méltóan lapos hasa van. Attól látszik szőrösebbnek, hogy jobban felállnak rajta a szőrszálak és a fokozott pigmentáció miatt sötétebbek lehetnek a szőröcskéid, akárcsak nekem. Én alapból sötétbarna hajú és nagyon fehér bőrű vagyok. Gondolom, hogy ezért olyan szembetűnő a változás.Mivel ez csak a terhesség egyik velejárója, ne aggódj miatta, mert el fog múlni. de biztos, ami biztos, csinálj róla képeket, hogy együtt nevessetek rajta. Boldog babavárást!
2008. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is elég szőrös lett a pocóm :) Mind a kozmetikusom, mind az orvosom azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, szülés után "lehullik". A lényeg, hogy nem szabad gyantázni és szőrtelenítő krémmel kenni. Borotválni lehet, de úgyis visszanő.
2008. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Én is ezzel küszködök, de nem merek ellene tenni semmit, mert hátha megerősödnek mégjobban a szőröcskék. Nagyon remélem, hogy tényleg lehullik szülés után!!!
2008. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így jártam! Nem nyúlok hozzá én sem, mert állítólag szülés után kihullik magától. Úgyhogy csak remélni tudok! :)

2008. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem elég szomorú, hogy nem tesztek ellene semmit, utána meg siránkozuk, hogy miért nem kíván a férjem? Én szemölökspipesszel szoktam kitépkedni (kb 2 hetente elég), pár perc alatt megvan, és mégis nő marad az ember lánya!!!
2008. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. én is próbálom kitépkedni őket, de már akkora a pocim, hogy alig látom őket... :-)
2008. jún. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!