Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért keményedek mégis? Többi...

Miért keményedek mégis? Többi lent.

Figyelt kérdés
25hetes vagyok,napi 1500mg magnéziumot szedek,tegnap este 2órán keresztül keményedéseim voltak,ami reggelre megszünt.most kezdi megint,fekszem de nem jobb.mitől lehet?mit tegyek?:(
2013. márc. 8. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a frontok miatt lehet. Én is ilyen "gyorsan keményedő" típus vagyok a nődoki szerint.

Ha az orvos tud róla és szokott ilyen lenni máskor is, akkor nagy gond nincs, csak pihenned kell és még egy kis magnéziumot vehetsz be. Én 16 hetes korom óta napi 3*2 magnerotot szedek/belőlem él a patika/, de jobb napokra engedélyezett a a 7-8 szem is /1 tabi 500 mg - szóval az 1500-at jócskán túllépem. Igaz, ezzel vigyázni kell, mert a magneroton kívül nekem mindentől hasmenésem van/

Pihenj tovább egy kis plussz magival és szólj ezekről a dokidnak!

Egyébként én sem vagyok ma a toppon, az időjárás bekavart. Kitartást:-)

32 hkm

2013. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megittam egy pohár vörösbort. A legjobb volt!
2013. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja..ezt nekem is tanácsolta egy nőgyógyász. Egyszer ki is próbáltam fél dl vörösborral, de olyan bulit csapott tőle odabent 18 hetesen, hogy azt hittem kiviszi a ház oldalát:o Azóta nem mertem, de sokan esküsznek rá.
2013. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napok, de ha nem rendszeres, akkor nem kell aggódnod miatta. Tényleg lehet a front miatt. Pihenés, magnézium és valóban megpróbálhatod a vörösbort is (de jó minőségű legyen).
2013. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egész d.u. feküdtem,így jobb kicsit,a 7végén is igyekszem feküdni aztán hétfőn doki mindenképp.A borról nem hallottam,de lehet kipróbálom.Szép hétvégét mindenkinek!:)
2013. márc. 8. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!