Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes terhes vagyokés 13kg...

31hetes terhes vagyokés 13kg híztam eddig. Nagyon sok?

Figyelt kérdés
170cm magas vagyok és 64kg-ról indultam,a terhesgondozason figyelmeztettek,hogy figyeljek jobban a kajára,pedig nem viszem tulzásba-Norbi update szerint probálok étkezni.A leleteim jók,vérnyomasom is rendben van.Jogosan figyelmeztettek?kicsit aggodom...
2008. jún. 8. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vészes. Kicsit tényleg figyeljj jobban a kajára.
2008. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha 64-ről indultál szerintem pont jó. Ne aggódj, csomó lemegy szülésnél és szoptatásnál is.A norbi update et dobd ki a norbival együtt. Terhesség alatt nincs rá szükség ..jönnek a gyümölcsök a nyár !! A húgom dietetikus, deha ezt olvasná akkor mérges lenne... Norbi kissé komplikált..jónak tünik az étrendje, de ez csak üzlet.. megnézem Rékát pár év múlva,,de te tudod.szerintem elég ha telenyomod magad vitaminnal. És hajlam kérdése is. (én jóllakok egy paradicsommal, de hízok közbe, tudnám mitől..)
2008. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen jogosan. nem vészes még de most szedsz majd még fel többet. szóval most figyelj. egy részt azért is mert nehéz lefogyni.
2008. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 170 cm vagyok, és 65 kg-ról indultam. Most 8 kg nál tartok a hízásban. Az orvosom azt mondta, na meg a védőnőm is, hogy teljesen normális. Még fogunk hízni pár kg-t, de ha oda figyelsz mit eszel, nem lehet gond. Bár én a 3. lányommal 25 kg -t híztam, akkor sem volt semmi bajunk. Esténként próbálj meg müzlit enni csak, az nem hízlal. Én a meggyes cerbona müzlit áztatom 1,5%-os tejbe, a meggy amúgy sem hízlal, és nagyon egészséges. Szóval esténként próbálj valami nagyon laza kajákat enni. Boldog babavárást. 31 hetes kismama.
2008. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat
2008. jún. 9. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok! Én 170cm/57 kg-ról indultam, 35 hetes vagyok, és eddig 14 kg-t híztam. 6 kg-t rögtön az első 12 hétben! Mióta a 3.trimeszterbe értem, nem igazán kívánom az ételt, és nem is nagyon hízok, kb. 20 dekát hetente. Még egyszer sem szólt sem az orvosom, se a védőnőm, hogy sokat híznék.

Amit ajánlani tudok: napi 5x keveset enni, tízóraira/uzsonnára joghurt, vagy zöldség, vacsira is csak valami könnyű saláta.

Sok boldogságot, és szerintem ne aggógj, nem sok a 13 kg, és a nagyja úgyis lemegy. A többitől meg fokozatosan meg lehet szabadulni.

2008. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,kicsit megnyugodtam,neked is sok boldogságot.
2008. jún. 9. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vészes én most vagyok a 34 hétben de már 23 k-nál tartok. De rám fért mert nagyon vékony voltam.
2008. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem sok,egy percig se aggógj emiatt!Én 52 kg -mal indultam s a végére 72,5 lettem:( ... 3 hónappal a szülés után 54-et mutatott a mérleg.42 éves koromig nagyon csini maradtam ....most van egy jó 10 kg feleslegem ,de ebben a korban ez "megengedett" ☺
2008. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!