Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes kismama vagyok, már...

31hetes kismama vagyok, már órák óta nem mozog a babám! Meddig várjak még vele, ( orvossal ) már tiszta ideg vagyok?! Hova tudok menni ilyenkor, nincs fogadott dokim!

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak alszik. Simán előfordul, hogy nem mozog órákig. Változtass pózt, vagy feküdj le ha eddig álltál, esetleg éppen ellenkezőleg. Hidd el jelezni fog!!! Készülj fel, hogy a 36. héttől meg aztán még ennyit sem fog mozogni, és szülés előtt meg már abszolút nem.
2010. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már csináltam mindent, de nem reagál semmire. :( Még egy órát vele, ha nem lesz semmi, akkor bemegyek az ügyeletre, csak nem küldenek el. :( Kb ebéd időben éreztem utoljára :( Most előveszem a porszívót, hátha arra felébred!!!!!! Köszi, hogy írtál!
2010. okt. 21. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld megnyomkodni, lökdösni a pocakod, egyél egy kis csokit, és feküdj az oldaladra, sőt picit hasra is fordulhatsz, csak ne feküdj rá teljes súlyoddal. Lényeg hogy picit kényelmetle legyen a kis huncutnak. Amikor megnyomkodod a pocidat nem kell nagyon óvatosnak lenni. ettől semmi baja nem lesz a babának, mert őt védi a magzatvíz, amit nem tudsz összenyomni.
2010. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem volt pár nap h nem mozgott, később mint neked...nyugi, csak kifáradt sztem! nekem sem volt semmi baj, csak pihizett :) próbáld kiazt h csokit(sport szelet) eszel,kólát iszol... nekem az orvos javasolta, h attól beindul, ha félnék, és tényleg! nekem bevállt!!!
2010. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi van? Megmozdult?

Aggódom értetek!

2010. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok megint! Köszi, hogy még írtatok többen is, hát ez a kis lustaság a porszívóra felébredt! :)))))) Oda tettem a hasamhoz, hogy jó hangos legyen,kb 1perc elteltével, már rúgott is egy jó nagyot, azóta is mozog. Csajok nagyon megijedtem, ilyen még nem volt, hogy 7órát nem mozgott, már vert a víz olyan ideges voltam. Hála a jó égnek él és virul!!! Ilyenkor sajnálom, hogy nincs itthon szívhang hallgatóm! Milyen jól jönne, de beszerzek egyet, vagy erre a pár hétre már szerintetek felesleges? Na megyek vacsizok, még1x köszi, hogy írtatok! Sok boldogságot kívánok mindenkinek! Puszim
2010. okt. 21. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim akkor jelentkezzek,ha egy napig nem mozog.Szerintem ne idegesitsd magad.Nyugi:)

36hetes km

2010. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor én sem éreztem hogy mozog ettem csokit attól nagyon beindult:)
2010. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jön a front, biztosan azért aludt be ennyire! Minden jót!
2010. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!