Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit híztatok terhesség...

Ti mennyit híztatok terhesség alatt? 25 hkm (én még egy grammot se, állítólag mert vastagabb vagyok)

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 10:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha 98 kiló vagy, örülj neki, hogy nem híztál még! Az lenne a jó, ha végig nem híznál! A baba elveszi, ami neki kell, neked pedig nem fog ártani, ha szülés után 10 kilóval kevesebb leszel!
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

57,7 kilóról indultam, most 63,4 kiló vagyok, azaz 5,7 kilót híztam eddig.

21 hkm

2013. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17es válaszolo,ha most töltöd a 3.honapot akkor még ne örülj neki hogy 3kilo jött fel,én a 4.honapig hiztam 1kilot aztán a 6.honapra lett 10belőle ugyhogy még bármi lehet nállad is na könyveldd mg el hogy nem fogsz sokat hizni
2013. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
17es vagyok, tudom, hogy nem fogok sokat hizni... :) figyelek a taplalkozasomra elegge, elotte is igy tettem. Eddig a csaladban meg nem voltak nagy elhizasok. 3 honapra 3kg tokeletes. Szep fokozatosan. Ha meg valakire felmegy plusz, ugy, hogy normalisan tudatosan taplalkozott es mozgott, az olyan hamar lefog menni mint ahogy feljott.... Aki az ellentettjet mondja, az nem mond igazat:)) aki eszik hizik, aki nem eszik az pedig kevesbe..illetve csak viz es a baba altal termelet anyagok. DE AZ NEM HAJ, KONNYEN LEMEGY. amugy meg, nem azert ezsek egeszsegesen, hogy ne hizzak, hanem azert, hogy a baba a legjobb taplalekot kapja tolem, es mind a kettonk egeszsege kifogasolhatatlan legyen:)
2013. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
162cm vagyok és 78kg kezdtem 35hetes vagyok és 81kg voltam utoljára mikor mértem magam. Jövőhetén megyek a védőnőhöz kíváncsi leszek mennyi leszek :)
2013. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86,4-gyel kezdtem, illetve 4 hetesen annyi voltam, most 15 hetesen másfél kg-mal vagyok több. Valószínű fogyni fogok mert a nőgyógyászom rám nézett nemrég és azt mondta hogy étkezzek szénhidrát szegényebben mert nála így kell csinálni. :D :D Amúgy nem vagyok kövér, ránézésre amolyan nagydarab, de azért jó lenne ha 90-nél nem lennék több a szüléskor.
2013. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

50kg/170cm-ről kezdtem.17.hétig 1kg-t hiztam.30.hétnél már 10kg-nál jártam és a végére 19kg jött fel:)

Szülés után 59kg lettem.9 hónapos a fiam most 55kg vagyok.

2013. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
remélem én se fogok sokat hízni,azt mondta a védőnőm 8-9 kg elég is lenne,főleg így hogy eddig megúsztam,a picikém pedig szépen nő,páran már megkérdezték,hogy a napokba szülök e :S pedig szerintem nincs akkora hasam,csak borzasztó kerek!
2013. márc. 6. 08:35
 29/29 anonim ***** válasza:
52kg voltam mikor terhes lettem ,es a 25.hetig nemhiztam. pedig a pocakom nott es jo nagy volt mar akkor is.36hetbe vagyok es 8kilot hiztam.-hirtelen megugrott :)
2013. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!