Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koszos a nyakam? El fog ez...

Koszos a nyakam? El fog ez múlni ha kijön a Babóm?

Figyelt kérdés

Olyan mintha elszineződött volna két oldalt pl.ezüst lánctól szokott(nem hordok láncot).Pici szemölcsök is nöttek rajtam,ezek sajnos nem csak a nyakamon:(


36 hetes km


2009. szept. 12. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Megpróbáltad lemosni?Mert tényleg lejön ha erősebben megmosod,nekem anyukám mondta és megpróbáltam és lejött az egész.A törölköző vagy a fürdőszivacs dörzsis része teljesen leszedi.Ez egy bőrpigmentáció.A szemölcsöket ne piszkáld.Amúgy ezekből a foltokból általában szülés után mégtöbb jön ki.Ha megpróbálod lemosni és esetleg sikerül azért az megérdemelne egy bocsit a 16.01-es válaszadó.Sok sikert:)
2009. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom lemosni.Több oka is van:

1.Ici-pici szemölcsök vannak azon a területen.

2.Amennyire lehetett dörzsöltem a szélén,ahol pont nincs szemölcs.Így is sikerült megsértenem az egyiket úgy,hogy vérzett.

Már nem piszkálom,mert nem annyira fontos.Ha elmúlik elmúlik,ha nem,akkor nem.Csak érdekelt,hogy más is tapasztalt e hasonlót a várandóssága alatt.

Lehet,valamit nem jól írtam,de nem koszos,hanem olyan mintha...az lenne.

2009. szept. 13. 17:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen kedves 17.10 válaszadó hogy megvédtél!

Igen kicsit durván fejezte ki magát a kérdező!!

Roszzul is esett de hát ilyenek a ami emberek többsége egyből támadnak csunyán!!

Sajnálom a kisfiamat hogy ilyen emberek gyerekeivel fog felnőni!!

üdv Niki

2009. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Az simán mosakodással is elmulik!!

Jól dörzsöld meg a nyakadat a törölközővel!!üdv"


Szerinted ez nem hangzik bunkón?Dupla felkiáltó jelekkel!Lehet én értettem félre,de nekem úgy jött le,hogy mosakodási tanácsot adsz,mert magamtól nem tudok tisztálkodni.Nem szoktam bunkó lenni,csak már nagyon unom,hogy lassan nem merek semmit kérdezni,mert mindig van valami unatkozó itt,aki csak cinkeli,meg lepontozza az embert.(Én ettől függetlenül nem pontoztalak le!!!)

Mindegy is.Ha nem úgy értetted ahogy én értelmeztem,akkor bocs.

Szintén Niki

2009. szept. 15. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!