Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koszos a nyakam? El fog ez...

Koszos a nyakam? El fog ez múlni ha kijön a Babóm?

Figyelt kérdés

Olyan mintha elszineződött volna két oldalt pl.ezüst lánctól szokott(nem hordok láncot).Pici szemölcsök is nöttek rajtam,ezek sajnos nem csak a nyakamon:(


36 hetes km


2009. szept. 12. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Azért ennyire már ne butuljál el!! A szemölcsöket leszedetheted, nem nagy dolog. A gyereknek semmi baja!
2009. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen,elmúlnak nekem is volt olyan apró szemölcsszerűség és miután megszültem egyszerűen leszáradt és leesett.
2009. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Az simán mosakodással is elmulik!!

Jól dörzsöld meg a nyakadat a törölközővel!!üdv

2009. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem májfoltod jött ki? A terhesség alatt gyakori. Szoktál napozni? A naptól erősebben látszik.
2009. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

Nem szoktam napozni,sőt a hajam is eltakarja.A szemölcsök miatt nem aggódom,csak ez a "koszosság"zavar.Amugy nem májfoltok.Remélem elmúlik.


Kedves 16:01!

A Bunkóknak nem itt indul a verseny!Ha arra szerettél volna benevezni,kérlek máshol tedd,itt nem fogsz győzni,pedig amint látom nagy esélyekkel indulsz!!!Ja,nálunk vizzel és tusfürdővel történik a mosakodás,nem a törölköző dörzsölésével!

2009. szept. 12. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Nekem a két szemöldököm felett van 1-1 csík, mintha mégegy szemöldököm lenne:) Barna szinű és tényleg úgy néz ki mintha kosz lenne, nekem már pár hete ott van, gondolom szülés után elmúlik, legalábbis bízom benne:)

szintén 36 hetes

2009. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia.:) nekem is a szemöldököm felett jött ki.Vicces, mert nekem is olyan mintha felette lenne még szemöldököm. Ja és az orromon. Remélem elmúlik szülés után, mert a bnőmnek nem múlt el. 34 heteske
2009. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem csak az igazat irtam!!

Nem bunkóskodtam!!

2009. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor Ti is jól néztek ki:)))

Hát láttam már ilyen nyakat és nem volt kismama az illető.Ahogy a barátnődnek nem múlt el,úgy velünk is előfordulhat.Ha barna lenne lehet nem zavarna ennyire,de inkább szürke:(


Az igazat írtad?Helló!Felfogod?Nem retkes a nyakam és nem hiszem,hogy másnak csak úgy a szemöldöke alá alakul koszcsík!Valami hormonális oka lehet.Légyszi ha ennyire unatkozol,akkor nézz utána,hogy mitől lehet.Köszönöm!

2009. szept. 13. 15:38
 10/14 A kérdező kommentje:
*jav.szemöldöke fölé.
2009. szept. 13. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!